SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Alkohol a redukcja

Wysłana -
Witajcie. Jestem na redukcji w piątek zapowiada się gruba imprezka. I tak myślę cyz jeśli wypije parę kielich ów wódki nie wpłynie to na moją sylwetkę znaczy czy treningi w tym tygodniu nie pójdą na marne chciałem tylko dodać że chodzi o skład a nie kaloryke alkoholu bo podczas tej imprezy podczas tańca spale 2 tys kalori a wypije max 500. Tak że bilans kalori będzie się zgadzał jeszcze zamierzam pić białko. Pytam z tego względu bo niewiem co robić może po prostu nie pić wogole i tańczyć bez alko?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tak , proponuje nie pić i tańczyć bez alko
Wysłana -
jw, nie ma innego wyjscia. tylko pamietaj ze to bialeczko to popijaj tak co 2h i pamietaj o progu leucunowym!
Wysłana -
Idz , baw się dobrze i nie świruj , masz ochotę wypić to wypij ( wypić a nie uchlać się ) wszystko jest dla ludzi ale z głową . Ja akurat osobiście mam dużą slabość do piw i lubie je pić , zawsze wliczam w bilans .
Wysłana -
Eeee a co to za picie bez uchlania ?
Wysłana -
Podczas tańca stracisz 2 tyś. kalorii? wow :) nieźle musisz tańczyć.

Tego typu tematy są zbędne - przecież masz swój rozum, zrobisz jak uważasz.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-08-06 17:10:50
Wysłana -
temat poruszany cześto, cześć jestem na cyklu kreatynowym, mam osiemnastke, nie wypada się napić co zrobić, hej chłopaki mam wesele pić czy nie, pić ale jak to mawia Ania lewandowska tylko wódka bezglutenowa wchodzi w gre, pamiętaj pij i baw się dobrze
Wysłana -
dudee
Podczas tańca stracisz 2 tyś. kalorii? wow :) nieźle musisz tańczyć.

Tego typu tematy są zbędne - przecież masz swój rozum, zrobisz jak uważasz.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-08-06 17:10:50

Taniec połamaniec tu się spała mnóstwo Kalori
Wysłana -
Taniec zyzza tzw xd Trzeba się bawić też życie ucieka.
Wysłana -
"jednorazowy wybryk" nie zaszkodzi aż tak jak myśl że stales jak słup kiedy inni się świetnie bawili. Nie popadajmy w skrajności. Ale też nie przesadzaj z częstotliwością tych "wybryków". Dobrej zabawy!
Wysłana -
flex1976
Eeee a co to za picie bez uchlania ?

szkoda ryja moczyć
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź