SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to jest z tym alkoholem ? Wiem, ze oczywiscie najlepiej nie pic. Nic nowego. Ale trudno odmawiac sobie wszystkiego dla amatorskiego uprawiania sportu. Wiem, ze to puste kalorie. Ale jaki wplyw ma wypicie raz na miesiac czegos mocniejszego na mase, na ktorej teraz najbardziej mi zalezy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Jezeli chodzi o bake to z jednej strony obniza testosteron, a z drugiej zwieksza apetyt. Ja paradoksalnie na drugi dzien po alkoholu czuje sie bardzo dobrze, a po 'przepalanej' nocy drugiego dnia tylko leze i patrze w sufit bo nic mi sie nie chce, no ale od czasu do czasu nie zaszkodzi, tylko jak ktos pali codziennie to jednak to kumuluje sie w organizmie i trzeba paru tygodni aby sie oczyscic. Chociaz wiele zalezy od genetyki, mam kumpla, ktory cpa i pije niemalze non-stop i wyglada na pakera(no moze nie na pakera, ale masywnie i nie ma zadnego brzucha), chociaz w ogole nie cwiczy. Ciezkie jest zycie hardgainerow, no ale za to na starosc latwiej bedzie sie nam odchudzac

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
spozywycie alkoholu (w wiekszych ilosciach - okolo 5 piw) zatrzymuje tworzenie komorek miesniowych na okolo 24 h
obniza sie poziom testosteronu na okolo 16 h

z PUBMED

...alcohol causes reductions in skeletal muscle protein synthesis, as well as of skin, bone, and the small intestine. Chronically, animal studies also show increased urinary nitrogen excretion and loss of skeletal muscle protein.

ceiakwy artykul
http://www.physsportsmed.com/issues/2000/12_00/alcohol.htm

wnioski nasuwaja sie same

Fakty, nie mity - stan wiedzy na rok 2003
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13207
alkohol odwadnia organizm, tak wiec traci sie mase.
Jak dobrz, ze ja nie mam takiego problemu wcale mnie nie ciagnie do alkoholu

Silent Master
"...hope is a good thing, maybe the best of things"
"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
podobnie jak snake - mnie nawet nie chce się pić procentowych napoi. Ostatnio na 18-ce kazdy wchodzi do markietu i każdy kupił w hooj alkoholu dla siebie. No a ja z kumplem wybralismy sobie po 2 najdroższe wody mineralne - jakieś 4 zł za 1,5l !! - i piliśmy elegacko z szklaneczki!! - byście musili widzieć wszystkich reakcje - kazdy z wóda lata a mi z wodą mineralną

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Ablo łoisz i mas kaca, albo trenujesz i jesteś zdrów i silny

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 596 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2595
a jeslki już pić to tylko winko - w małych ilościach. Najmniej kaloryczne, miare mało alkoholu i smak wyśmienity.
Vodka odrazu po wypiciu scina bioałeczko a piwo ma 0,5g białka [dębowe] w 100ml ale jest tak kaloryczne że lepiej nie uwzględfniać tego trunku w zestawieniu pochodzenia białka w codzienej diecie!!

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to kliknij na napis "CZYTELNIK DZIAŁU" w prawym dolnym rogu ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

..:: Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci moją wypowiedzią to daj soga ::..

..:P:..::..:Z:..:D:..:R:..:A:..:W:..:I:..:A:..:M:..

..::..::.. eNTi ..::..::..
...:::...:::...:::...GG 948921...:::...:::...:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
"No a ja z kumplem wybralismy sobie po 2 najdroższe wody mineralne - jakieś 4 zł za 1,5l !! - i piliśmy elegacko z szklaneczki!! - byście musili widzieć wszystkich reakcje"

... napewno musieliście uważać na tyly przy takich napojach

... a tak wogóle to bez przesady z ta antyalkoholową nagonką .. raz na jakis czas nie zaszkodzi ...

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Hehehe, poślady spięte i tyłem do ściany

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Ja szczerze mowiac od roku nie pije nic, ale to raczej przez pewna sytuacje, ktora sie mogla zle zakonczyc przez to, ze dzien wczesniej cos sie napilem, to byl dla mnie znak by zakonczyc spozywanie alkoholu na dobre-wczesniej tez nie duzo ok 2-3 piwka raz na 3 miesiace. Teraz widze, ze odbilo sie to rowniez dodatnio na wytrzymalosci, z czego jestem bardzo happy.

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem wam tyle, że nie jest prosto Jak już sie człowiek przyzwyczai regularnie co jakis czas... to ciężko zupełnie przestać. Ale mimo wszysko wytrwam, nie polegne, przetrwam itd. itp.!

P.S. Swoją drogą wczoraj była 18-stka, no i jak tu nie pić

HOLD MASS IN YOUR ASS!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Jakie są skutki picia alkoholu? No więc oto niektóre z nich:
-Wyczerpanie zapasów glikogenu zmagazynowanego w wątrobie
-Zmniejszenie ilości trójfosforany adenozyny ATP w jądrach
-Ograniczone wytwarzania testosterony (szczególnie w przypadku chaustów po treningu)
-Miopatia alkoholowa, czyli atrofia (rozad) włókien mięśniowych typu II, czyli tych które są najwazniejsze w treningu kulturystycznym.
-Zaburzenia tempa syntezy białek w mięśniach komórkowych (który powinien być na podwyższonym poziomie przez około 20 godzin po upływie 4 godzin od zakończenia treningu) a także zaburzenia metabolizmu białka
-Zmniejszenie poziomu IGF-1


"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kalorii sredio spale uprawiajac:

Następny temat

woda mineralna

WHEY premium