SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol, a spadki. Jak to w końcu jest ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Pytanie praktyczne, z życia wzięte. Słyszałem, że można je zminimalizować jedząc wit. c podczas picia, oraz pijąc wodę. Coś jeszcze pozatym ?

Chodzi mi o to, że masa zbudowana na PH i SAA, składa się w jakiejś tam części z wody. Także ta "mokra" część masy podczas picia spadnie ?
Nie mówię tu o piciu 3 dni, ale o wypiciu np 0,5 litra na imprezie :)


Narazie żadnych spadków nie miałem, gdyż ćwiczę "na sucho". Niedługo jednak planuję PH i trochę się boję. Planuję nie pić nic przez cykl oraz 1-2 mies. po nim. W końcu jednak przyjdzie czas, żeby odreagować, więc co wtedy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12287
Szczerze z tego co widze po kolegach to zalezy
od gena i innych czynnikow
jedni pija i zaraz placza ze im spadlo 2-3 kg
sila na minus itd.
zas znam 2 kolegow ktorzy koksuja
pija po pare razy w tyg. nawet a i tak rosna
i to dosc ladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
alkohol to zło.

spadki kurevskie.

pijesz, nie żyjesz.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Jak Ty sobie z tym radzisz ?

I inni ?

Inne używki ? Bo wiadomo, że na imprezy każdy chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Też ciakaw jestem bo lubie dać w szyje i pojechać po bandzie

jordan niech się wypowie

Zmieniony przez - MikX w dniu 2009-12-09 00:18:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
ja sobie z tym właśnie nie radze.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Cykl coraz bliżej i ciężko się z tym pogodzić. Ale poważnie czy ma to ogromny wpływ powiedzmy imprezka gruba raz w miesiącu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
kwestia indywidualna, ale jak jesteś na bombie, zwłaszcza na oralach jakiś to straszne obciążenie dla organizmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
zalezy jak kto rozumie gruba. czasami 3tygodnie moze trwac to wtedy stajesz przed lustrem patrzysz i "o kurva".

unikajcie alkoholu itp. jak tylko możecie jak sie bawicie w ten sport. to nic dobrego.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
No właśnie - obciżenie jest wiadome, w przypadku orali.
Chodzi o spadki. O takie właśnie raz w miesiącu pojechanie po bandzie

Jak je zminimalizować i od czego zależą ?

Bo np. jadąc na sucho nie mam żadnych spadków, a kiedyś jadłem kreatyne i po piciu spadło praktycznie wszystko. Jak to jest więc ze spadkami po PH i SAA ?

Zmieniony przez - E-qester w dniu 2009-12-09 00:31:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1706 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11358
Moje błedy z młodości picie ostre po cyklach z kretą. Na bombie to raczej nie myślę pić raczej poza bobą imprezka całonocna powiedzmy raz na miesiąc pochlać pujść w amok. Jak zminimalizować niepożądany efekt takiej imprezki słyszałem, że białko przed piciem zapodać w porcji 30/40g i 0.5l wody tak samo przed snem.

Mocny - ach z 3tygi by się przydało mniam mniam mniam

Zmieniony przez - MikX w dniu 2009-12-09 00:35:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Mhm, a jeśli masa jest mokra, może spaść szybko podczas picia ?
Wiadomo, że alko suchego mięśnia nie zje, a z mokrego odciągnie wodę...

Tak czy inaczej, więcej sposobów na zabezpieczenie mięśni ?

Mamy wodę + białko + wit. C .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wpływ alkoholu na poziom testa i estro

Następny temat

Ponownie proszę o pomoc.

WHEY premium