SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alexxa/Blog/MyBody-2nd

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 272506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Stary blodżek--->https://www.sfd.pl/Alexxa/Blog/MY_BODY!-t399966.html

Jak to mawiają nic nie trwa wiecznie...kolejny, już drugi cykl (20.05-05.07)dobiegł końca...postanowiłam kontynuować swoje zmagania w nowym blogu..

Na wstępie serdeczne podziękowania dla Obliques, z którą w ostatnim czasie poruszyłam wiele róóóżnych topiców, a wśród nich uzyskałam naprawdę cenne porady, które starałam się sumiennie realizować. Mam nadzieję, że z efektem...

Innym zwiedzającym dziękuję za visyty, słowa wsparcia, motywacja, mniej lub bardziej konstruktywną krytykę, spamerstwo...i inne głupotki

...no to przejdźmy do konkretów:
1. Cyferki



2. Photosy(ze względu na moje szczególne zdolności pozowania wrzuciłam ich stosunkowo dużo. Tak, aby najlepiej oddały rzeczywistość...choć w porównaniu do ostatniego podsumowanka nie ma spektakularnych różnic na zdjęciach, to na pewno w realu (przede wszystkim jakość ciałka)




























3. Co dalej?
DIETKA+TRENING--->do uzgodnienia z Obli

SUPLEMENTACJA--->Leviathan i AMP czekają, ale to już misja Banana

10.07. mam obronę, więc na tym obecnie się skupię.
Następnie?Myślę, że należy się odpoczynek.
Co?Gdzie?Jak długo?Trudno stwierdzić, tym bardziej że wyprowadzam się z Poznania, zaczynam pracę.
Ale spoco loco kontakt z nową siłką nawiązany
...więcpalimy, palimy!!!

Wszelkie porady dotyczące tego na jakich partiach mam się skupić szczególnie, gdzie jest lepiej....a gdzie gorzej...mile widziane
Zapraszam do obiektywnej oceny!

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-07-05 12:16:08

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-07-05 12:32:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 526 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13237
Wypas.

Niebo, a ziemie porownujac do 1 strony.

Dla mnie super. Kobieco i sexownie.

Zmieniony przez - szary7 w dniu 2008-07-05 12:18:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
no jest super!!
wszytsko pięknie!!
talia odealna pupa super!!
ale dalej redukować..... ?? nie wiedze nawet milimetra jakiegoś zbędnego ciała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Napis nie znikl, chlopcy sie wpisali, wiec ja tez siw wpisze
Przeciez schudlas masakrystycznie , Niesamowity progres .
Rozumiem, ze teraz mase robisz
Dalej to juz tylko kosci ci zostana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14164 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53932
Alexxa nie redukuj nie ma co
Ogólne wrazenie super Figura super

Krótki komentarz do figury: w pozytywnym znaczeniu

Jak Obli wpomniała...masuj

Zmieniony przez - Helssing w dniu 2008-07-05 12:30:21

"Miota nim jak szatan..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21590
Wow....dziękuję!

Ja tego nie widzę,
dlatego tym bardziej mi miło.

Masy póki co mówię nie, chciałabym jeszcze popalić przednią część ud i biodra, choć dość dużo zeszło

Helssingdobrze, że zaznaczyłeś "w pozytywnym znaczeniu", bo wiesz różnie można by interpretować

Zmieniony przez - Alexxa w dniu 2008-07-05 12:34:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
BOshe same kości .


Nie jest dobrze chyba muszę Cie zacząc karmić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
na wstepie - powodzenia :) trzymam kciuki za obronę

pierwsze fotki, calego ciała (front/back) - widac b.ładną, wysportowaną sylwetke - ja np. w takich gustuje :p sa osoby , ktore wolą inne (np.'bardziej przy kosci' itd) i mają do tego prawo , dla mnie 5/5, szczupła, ładny brzuch, proporcje ok - chociaż rączka wg mnie za chuda , o czym niżej, i dopełnieniem tego zgrabne nogi and perfect cheeks ;)


kolejne fotki, podobają mi się tyłem tylne aktony naramiennych, ramionom brakuje troche 'masy', zarysy miesni widac - np. bicepsy przodem, tric przy bicu tyłem, ale musimy tutaj dorzucic troszke ciałka by ładnie i proporcjonalnie wzgledem rezsty sylwetki to wygladalo, szkoda ze bluzki nie zdjelas (bez podtekstów ) to by było widac jak tam plecy


brzuch - na fotkach pierwszych mi sie podoba, po tej napince też, ale juz w tej krytycznej (dla mnie) granicy jest, tzn. po prostu jego stan jest obecnie ok, dalsze redukowanie/odchudzanie? wg mnie: nie,
bardziej moze jakas decompozycja, tu i owdzie dorzucic troche masy, ale zachowac poziom %bf, przy Twoim zaangazowaniu, dazeniu do celu , trzymaniu 'michy' i pomocy osob z forum, od obli itd. na pewno jest to wykonalne

ps. ostatnia foteczka apetico


Znowu sie rozpisalem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Chudo...masuj
Ładna sylwetka, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa wyników

Następny temat

siła -> masa -> rzeźba?

WHEY premium