sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Alexey Lesukov IFBB Pro

Wysłana -
MarcinBBo
On już chyba opuścił starty, taki potencjał ;) wielka szkoda

Nie wyciągaj pochopnych wniosków :)
Wysłana -
Klate ma chyba wieksza niz all mr olympia
Wysłana -
DVT
Klate ma chyba wieksza niz all mr olympia

Też to zauważyłem. Jak pomyślę co on zażywa to włos ise na głowie jeży. Kawał mięsa.

Zmieniony przez - jafrap w dniu 2017-01-24 06:43:13
Wysłana -
MarcinBBo

Jest po prostu za niski na ten sport, ubzdurał sobie że namiesza w OPEN, nawalił masy zupełnie niewspółmiernie do wzrostu (do tego nie potrafi tego dociąć) i niestety z super sylwetki w wieku 16-18 lat zrobiła się kupa.
Wysłana -
Gubrin
MarcinBBo

Jest po prostu za niski na ten sport, ubzdurał sobie że namiesza w OPEN, nawalił masy zupełnie niewspółmiernie do wzrostu (do tego nie potrafi tego dociąć) i niestety z super sylwetki w wieku 16-18 lat zrobiła się kupa.

Święte słowa. Arnold zawsze powtarzał, że w tym sporcie liczy się symetria rozumiana w odniesieniu do wzrostu zawodnika. Ewidentnie Alexey odjechał w stronę masy (tym samym szerokości) zapominając o tej złotej zasadzie i o tym, że trenując nie rośnie w górę, ale na boki. Jak to ktoś powiedział? Ilość nie zawsze znaczy jakość... (tu chodzi mi o ilość mięśnia na jego szkilecie).
Gdybym ja miał taką masę przy takim wzroście jak on, to skupiłbym sie na docince, a nie waleniu masy na okrągło. Ale coś mi się wydaje, że on po prostu lubi być na masie... lubi duże ciężary. Spójrzcie na jego okrągłą buzię. Widać że wali sporo kalorii.

Zmieniony przez - jafrap w dniu 2017-01-24 11:40:43
Wysłana -
Lusakow jest mistrzem w prezentowaniu się na zdjęciach,na żywo jest duży dysonans w stosunku do tego co widzimy na zdjęciach i duże rozczarowanie.
Wysłana -
aktualne - z żoną na wakacjach

Strona 278 z 278
Dodaj odpowiedź