SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alergia na białko mleka krowiego, jajka.- Odrzywki wchodzą w grę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Witajcie, mam problem otóż jestem uczulony na wszystko co związane z białkiem mleka krowiego i jajami, być może jest to uczulenie tylko na laktozę ale nie jestem tego pewny. Jestem gotów spróbować jakiegoś białka typu izolat. Kompletnie się na tym nie znam ponieważ nigdy nie brałem białka, może polecicie coś, co mógłbym na sobie wypróbować? Chciałbym brać białko ze względu na to ,że mięso wcinam, jednak wiem ,że za mało...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
jak poskladacie dobra diete, bedzie mozna myslec na tym, aby cos wdrazac, na chwile obecna masz zbyt duzo do roboty w swoim ciele, aby temat diety na drugi plan zaszedl

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Odżywki* :P

A jeżeli mam po prostu skazę białkową to izolat mogę brać czy wtedy już całkiem odpadają tego typu rzeczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To może najpierw zrób jakieś testy? Zainwestujesz w izolat i się okaże, że go zjeść nie możesz. Jak isę objawia ta alergia? Obstawiam, że to raczej alergia na białko bo jajka nie zawierają laktozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
udaj się do sklepu z suplami i sobie zakup saszetkę https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_CFM_Whey_Protein_Isolate_90-opis296.html może sprzedają na saszetki a jak nie to poproś moze mają jakieś sample izolatów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
soje sobie daruj, poza tym masz zgode lekarza na treningi? nie ma zmian w stawach?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Zman w stawach nie ma, do czego mi zgoda lekarza? Jestem przecież zdrowym człowiekiem , tego brakowało żebym przez chorobę skóry przestał ćwiczyć :p Dopóki jak wspomniałeś nie będę miał zmian stawowych na co liczę bo to by było już coś strasznego i erytrodermii to nie ma przeciwwskazań abym nie uprawiał sportu.

Moderator usuną mi komentarz przed podanie białka z aukcji więc napisze jeszcze raz w skrócie.

Testów nie muszę robić ponieważ dermatolodzy potwierdzili moją chorobę, otóż choruje na Atopowe zapalenie skóry i łuszczyce, 2 skórne dziadostwa. Jednak jest na tyle dobrze ,że choroba ukazuje się dopiero po czymś jak zjem coś czego mi nie wolno np. właśnie coś z mleka lub jajka. Chyba zrobię tak jak napisał anubis84 w celu sprawdzenia czy coś mi będzie po tym jak zacznę używać czy nie, żeby nie przepłacać jak się okaże, że jednak nie mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
spoko.
tak, wrzuciles bialko sojowe, moze byc ono alternatywa, ale w niewielkich ilosciach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Ok, dziękuje bardzo :) Oczywiście wypróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Masz tutaj nowosc Trecowa, smak nie jest paskudny jak w innych produktach tego typu, wiec ze spokojem mozesz z tego skorzystac oczywiscie jako alternatywe : https://sklep.sfd.pl/Trec_Soy_Protein_Isolate-opis25895.html 

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 454
Jak alternatywa tzn. stosować trochę mniej niż zalecano? Trochę nie rozumiem znaczenia tego słowa ;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wywożenie supli na terenie UE, samolotem

Następny temat

Co to za odżywki

WHEY premium