SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alergia czy coś innego?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Cześć, ostatnio pojawiły się u mnie na ciele 3 duże, bardzo grube i swędzące czerwone plamy. Nie wiem czy to jest od ugryzienia przez jakiegoś owada czy może zareagowałem alergicznie na coś. Ogólnie jestem alergikiem ale nigdy czegoś takiego nie miałem. Może jakaś substancja ze spalacza z załącznika może uczulać...







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ciężko powiedzieć, jeśli czas wystapienia zaczerwienienia nakłada się z rozpoczęciem stosowania przedtreningówy to jak najbardziej możliwe.
Na komara trochę mocno,chociaż mmie też sporo pociely i plamy niektóre też dość duże. Może tak reagujesz.


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-05-22 15:08:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
W tamtym roku ten sam suplement stosowałem i nic mi nie było, tylko że stosowałem pół kapsa raz na kilka dni a teraz prawie codziennie po 1 kapsie. Jedna plama już zmalała ale nadal swędzi. Komar to raczej nie bo mnie pocięły w weekend ale to małe kropki mam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Odstaw na kilka dni i zobacz jak będzie reakcja organizmu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwne krosty pod pachami. Zdjecia!

Następny temat

Odcisk na dłoni, czy coś innego?

WHEY premium