SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ale się w****iłem !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wziąłem dzisiaj , tak jak polecaliście, 4 tabletki tussipectu (60mg efedryny), aspiryne (500mg) i naprawde mocną kawe, chyba z 6 łyżek na 40 min. przed dwugodzinym treningiem na siłowni. Nie poczułem nawet najmniejszego kopa czy wspomagania, jedyne co, to po treningu jak siedziałem na lekcji było mi troche ciepło w brzuchu (nie ćwiczyłem brzucha) tak jak po dwóch bronkach. Dodam, że razem z ECA zjadłem niecałąbułke, szklanke mleka i tabletke BodyMax(witaminy+żeń-szeń) ale nie sądzę żeby to kolidowało. Kopa nie było, może to ciepło oznaczało spalanie tłuszczu, a może po prostu tak na nie czekałem że to tylko siłą sugestii. Czemu wszyscy to zachwalają a na mnie nie podziałało w takiej dawce ??????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli znacie przyczynę to pozóżcie, chcę pozbyć się jakiś
4-5kg tłuszczyku i całkowicie wykorzystać trenningi !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 312 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3237
moze kawa była bezkofeinowa...

to weź 10 tussipka

pozdrawiam

Johnnie

pozdrawiam

Johnnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bez przesady - 10 tabletek ???????? Żebym miał jakieś wrzody ? Heh, naprawde nie wiem dlaczego tak jest :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Ja stosuje ECA w dni treningu nog i klatki. Ostatni posilek mam okolo 2 g przed treningiem a wszystko lykam 20-15 min przed. Glownie jest to Tusip 6 tabsow + Aspiryna 500etka + Kawa z czterech czubatych lyzek rozpuszczalnej. Lykam to w 5 sek i uderzam na silke... Na wyniki nie narzekam :) Powera mam niesamowitego! Troche trzesie i drgawki ale stosuje tylko 2x w tyg wiec nie zaszkodzi. Poza tym na moje obecne 98kg to dziala w porzu. Jak zaczynalem warzac 80at to pamietam ze starczylo 4 tuspi + asp325 + 2 czubate kawy. Niestety musialem zwiekszac. I ta dawka jest baardzo dobra :)

DuckmAn
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - duck-man w dniu 2001-11-20 14:45:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spróbuje wziąć 6 tabsó tussipa, ale przecież jak wziąłem 4 tabsy, 500mg aspiryny i kawe z 5 kopiatych łyżek rozpuszczalnej to powinienem odczućchociaż lekki acz kolwiek może niewystarczający efekt. A ja nie odczułem nic !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 256 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2035
postaraj się o prawdziwą efedryne w tabletkach, to napewno da ci kopa. Sam sprawdzilem. Ale zauważylem że jeśli wezmę razem z jedzeniem to nie dziala, musze brac na pusty żolądek.Wystarcza pól tabletki, po calej az roznosi.Oczywiście też z aspiryną (dojelitową) i zwyklą kawą (góra 2 łyżeczki).
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3183
Mleko zobojetnia kwasy wiec napewno oslabilo dzialanie aspiryny.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
THX za dotychczasowe odpowiedzi, tym razem wezme bez posiłku i bez mleka więc mam nadzieje że zadziała. Ale skolei jak nie zjem śniadania to kiepsko na siłowni poczuje się ciało (siłke mam o 8 rano).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
I tu jest bol! Silka o 8 to dno, zjesc duzo nie zjesz, organizm odwodniony przez sen. Do normalnej pracy i full powera ja potrzebuje jakis 3 godzin minimum (sniadanie dobre+ wypicie conaimniej litra wody itd)... Niestety duzych postepow nie zrobisz. Na dluzsza mete wysiadziesz. Tez kiedys tak latalem az wreszcie przezucielem sie na okolo 15stej i jest cudownie...

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na szczęści siłke o 8 rano mam tylko dwa razy w tygodniu - drugie dwa razy jest po południu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tussipect na mnie nie działą ?

Następny temat

Winstrol, deca, sustanon? - POMOCY !!

WHEY premium