SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Albumina

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Gochan z działu Suplementacja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
WItajcie,

Pytanie do profi... Prosze podzielcie sie ze mna wiedza o albuminie, czy ktos z Was ja stosowal, jakie daje efekty, kiedy stosowac. Jesli chodzi o mnie to jestem od miesiaca na dziecie niskoweglowodanowej (ale nie wysokotluszczowej). Czuje sie delikatnie mowiac niezbyt dobrze (mam ciagle niski poziom cukru i ciala ketonowe w moczu). Wytrwam na tej dziecie jeszcze z miesiac i wlasnie potem myslalem o albuminie.
Chetnie poznam Wasze opinie.



Pozdro
Ted
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
sprecyzuj dokladnie o co ci chodzi i co chcesz uzyskac ?!
rozumiem ze ludzka albumine z kroplowy ??
a tak w ogole to skladnik osocza bialko male kuliste , odpowiedzialne za cisnienie onkotyczne
pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może wyjde na laika, ale zapytam - a o co chodzi?? Bo jedyną albumine którą znam, to albumina z jaja (odżywka białkowa), ale z dopingiem to to nie ma za wiele wspólnego..

No chyba, ze to jakis slang.... heheh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Sorry Acid, faktycznie nie wyrazilem sie dokladnie. Mialem na mysli albumine ludzka, preparat uzyskiwany z krwi, stosowany w lecznictwie zamknietym (wlew dozylny).


Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Acid, przegiales, usun to szybko z grupy suplementacja!


Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to nie ja to przeniosłem tylko 666. Ja jestem zwykłym użytkownikem a nie moderatorem i nie moge tego przenieść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
****_tycznie , sorrki Acid


Pozdro
Ted
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ok. przeniosłem

Son Gochan Moderator działu doping

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
...na drugi raz jasniej prosze ...

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wracając do tematu, to nie spotkałem się z czymś takim. Tzn. słyszałem o dopingu krwią, ale mało wiem na ten temat. Szczerze mówiąc, wątpie, aby ktoś z forum praktykował tego typu rzeczy - to raczej dla zawodowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Osobiscie tez nie mam o tym pojecia. Ale Acid moze ktos wie. Poczekamy zobaczymy.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
Dokladnie, nie jest to dla amatorow chociazby z powodu ograniczonej dostepnosci, ceny i sposobu podawania. Tak sie sklada ze mam kogos w rodzinie kto pracuje przy preparatach krwi i jest mozliwosc wziecia sobie takiej kuracji. Bardziej przyswajalnego bialka jak ludzka albumina raczej nie ma . Wracajac do mojego pytania, moze znajdzie sie ktos kto mial z tym do czynienia, moze Lifter ?



Pozdro
Ted
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wykażcie się !

Następny temat

Pytanie o testosteron

WHEY premium