SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktywacja konta

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
Witam

Kiedyś (dawno temu) założyłem konto na sfd nie korzystając z potreningu.pl. Obecnie nie mogę dostać się na potreningu.pl wyskakuje konto nieaktywowane. Kiedy założyłem profil sfd na nieistniejącego juz maila, którego później zmieniłem.

Jak aktywować konto, wysłać nowy link aktywacyjny na nowego maila, aby móc korzystać z profilu potreningu??

Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
podbijam, mam ten sam problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
ogólnie ja jakoś to wykombinowałem... ale nie pamiętam jak. Nagle na stronie potreningu wyskoczyło coś typu aktywacja konta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
chodź teraz próbowałem wejść z sfd na moje dzienniki czy ustawienie profilu i znowu nie mogę ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na potreningu logujecie sie na te same passy co sfd
jak klikniecie w swój avatar to automatycznie przenosi do potreningu - jako zalogowany user
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
tak robie ale i tak mnie wyrzuca a jak próbuje się zalogować to jest to samo.
Jest tylko napisane to "Ten użytkownik nie aktywował jeszcze nowego profilu "

Zmieniony przez - Scorpion93 w dniu 2014-03-31 18:14:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
jak chce przejść z sfd na potreningu wyskakuje mi :
Nie masz dostępu do podanej strony.

brak dostępu
Aby wrócić do strony głównej kliknij tutaj
Możesz również zalogować siĘ lub zarejestrować nowe konto

jak chce się zalogować wpisuje takie same dane jak na sfd daje enter, odświeży stronę i dalej wyskakuje główna potreningu bez zalogowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
mam to samo ale jak narazie nikt nie chce pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
teraz z rana spróbowałem z głupka wejść z sfd na swój dziennik i bez problemu weszło... także zupełnie nie wiem o co chodzi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39821
mi udało się wejść z komputera dziewczyny, z mojego dalej nie mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1134
czy ktoś z tym coś zrobi??

Raz można wejść z sfd na potreningu a raz brak dostępu??

o co w tym chodzi??

Zmieniony przez - tabakook w dniu 2014-04-29 18:34:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs na FB

Następny temat

Pytanie o ankietę

WHEY premium