SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

Wysłana -
Pod względem składu i działania Black Bombs jest lepszym rozwiązaniem.
Wysłana -
Mam Black Bombs ze sklepu z SFD i etykieta trochę się różni od tego co jest na stronie aczkolwiek na pewno coś tam działa. Nie ma takiego "kopa" jak venom czy hellfire ale stopniowo czuć pobudzenie a na treningu człowiek się bardzo dobrze poci. Minus to przez pierwsze 2-3 dni serce dziwnie kołatało i ciśnienie skakało ale już ustało. Spalacz o słodkim smaku i zapachu ryby po zmieszaniu z wodą(przynajmniej ten mój )

edit:
już skład jest okej widzę, bo wcześniej jak kupowałem widniał inny.

Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-04-10 19:50:28
Wysłana -
Takiego kopa jak wyroby garażowe, w których siedzieć może wszystko na pewno mieć nie będzie. Ciśnienie zawsze wzrośnie od substancji psychoaktywnych.
Wysłana -
thx wybiorę Black bomb ze spalaczy zza Oceanu maiłem Scorcha i pobudzenia czy kopa nie czułem po nim żadnego.Tylko ciepło w żołądku no i ten dziwny posmak.
Jeszcze napiszcie brać to rano na czczo jeżeli trening wypada mi godzinkę po przebudzeniu około 7 rano czy lepiej przed zażyciem byłoby coś zjeść czy chociaż wpc wypić.

Zmieniony przez - goldberg1 w dniu 2018-04-10 20:17:02
Wysłana -
Ja walę na pusty żołądek(nie wiem czy dobrze) ale rewolucji żołądkowych nie mam ;) Osobiście biorę albo z rana po przebudzeniu albo w ciągu dnia, trening robię koło 17/18(czuć działanie)
Wysłana -
dzieki za info w tym tyg, najpóźniej od przyszłego wypróbuje
Wysłana -
Szukam mocnego, sprawdzonego spalacza, który ograniczy łaknienie, szczególnie na słodycze, a nie będzie powodować zgagi, refluksu i odruchu wymiotnego ( np. produkty firmy Revange tak na mnie działają). Nie interesują mnie słabe spalacze producenta Allnutrition, sfd itp., bo testowałem i na mnie słabo działają. Coś godnego polecenia?
Wysłana -
u jednego będzie zgaga itp a u innego będzie ok, widocznie u Ciebie jest coś nie tak że tak reagujesz na spalacze. Co już tetsowałeś ?
Wysłana -
Zgaga może się pojawić w sytuacji, gdy kapsułkę popijamy małą ilością wody. Wtedy przykleja się ona w przełyku. Revange to firma, której zdecydowanie nie należy ufać. Podobnie w zasadzie jak inne garażowe, które zapewne masz na myśli. Ja nie polecam żadnej z nich.
Wysłana -
Możesz brać z samego rana ale bardziej wskazane jest by organizm sam się budził a nie żebyś mu w tym pomagał bo się przyzwyczai i potem ciężko ci będzie zejść z jakiś stymulantów typu kawa z samego rana.

Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-17 16:02:31
Strona 102 z 102
Dodaj odpowiedź