SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
czyli ile w sumie tej kofeiny 2 tabletki to moze być różnie jedne są poo 100 mg inne np po 200mg

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skoro nie masz doświadczenia ze spalaczami, to zacznij od czegoś lekkiego. Np.

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Burn4All_ _Pillbox-opis35908.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 515 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9517
Szybkie pytanie. Czy jest teraz na rynku jakiś ciekawy i dobry spalacz, który działa też na poprawę samopoczucia? Jadłem wcześniej Jetfuel (w składzie 5-HTP) i było w porządku. Teraz w związku z brakiem Jetfuel'a jem Vanisha (też ma 5-htp w składzie), ale średnio na mnie działa. Szukam czegoś co pomoże zjechać z fatem w dół, do tego działającego na poprawę samopoczucia i nastroju.

Doradca i specjalista w dziale Motoryzacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Niby na allegro jeszcze chodzi jet fueal, jak chcesz to normalny spalacz np revex i do tego joha osobno jak już nisko z fatem jestes

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Zawsze do tradycyjnego spalacza możesz dorzucić coś osobno. Np. różeniec górski, ashwagandhe, alpha gpc, 5-htp. Oczywiście jeden z nich a nie wszystkie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Co myślicie o Burn4all extreme? Szukam czegoś niedrogiego na początek. Coś co pozwoli porządnie się wypocić na treningu i oczywiście pozwoli przyspieszyć trochę redukcję. Stosował ktoś? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na pewno ktoś stosował, to nie jest akurat temat o opiniach, możesz zerknąć na stronę sklepu sfd jak i do leksykonu w dziale odżywki i suplementy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jak na początek i ekonomicznie, to na pewno się sprawdzi. Zależy też jakie masz doświadczenie z tego typu suplementami.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15
Witam,
Mam 19 lat, ok 185cm i 85kg wagi.
Aktualnie jestem załamany swoją formą, gdyż w ciągu 2-3 tyg przybrałem na wadze 6kg (fast foody robią swoje :D )
Najbardziej zależy mi aby zrzucić oczywiście z brzucha.
Przechodząc do sedna, jaki polecacie spalacz tłuszczu do 100zł? (jeśli warty ceny, może być droższy).
Fajnie by było, jakby pobudzał, po często brak siły, jestem jakby "śpiący" na treningu. Jedynie dodam, że kofeina jakoś mnie nie pobudza, może przez to, że zbyt mała ilosć :P
Z suplementów będę jeszcze brał białko. Ze spalaczami nie miałem żadnego kontaktu, dlatego pytam co wziąć.
Na internecie mnóstwo opinii, zarówno, że coś działa, jak i że ściema.
Kompletnie nie mam pomysłu co wziąć...
Doskonale wiem, że suplementy to tylko część długiej drogi do powrócenia do formy/dobrej sylwetki. Bez treningu i diety nic nie zdziałam.
Z góry dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Jak nie miałeś styczności to https://sklep.sfd.pl/Scitec_nutrition_REVEX-16-opis28168.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

Wiecej