SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualne spalacze i wybór z oferty rynkowej.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754409
Pod względem składu i działania Black Bombs jest lepszym rozwiązaniem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Mam Black Bombs ze sklepu z SFD i etykieta trochę się różni od tego co jest na stronie aczkolwiek na pewno coś tam działa. Nie ma takiego "kopa" jak venom czy hellfire ale stopniowo czuć pobudzenie a na treningu człowiek się bardzo dobrze poci. Minus to przez pierwsze 2-3 dni serce dziwnie kołatało i ciśnienie skakało ale już ustało. Spalacz o słodkim smaku i zapachu ryby po zmieszaniu z wodą(przynajmniej ten mój )

edit:
już skład jest okej widzę, bo wcześniej jak kupowałem widniał inny.


Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-04-10 19:50:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754409
Takiego kopa jak wyroby garażowe, w których siedzieć może wszystko na pewno mieć nie będzie. Ciśnienie zawsze wzrośnie od substancji psychoaktywnych.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
thx wybiorę Black bomb ze spalaczy zza Oceanu maiłem Scorcha i pobudzenia czy kopa nie czułem po nim żadnego.Tylko ciepło w żołądku no i ten dziwny posmak.
Jeszcze napiszcie brać to rano na czczo jeżeli trening wypada mi godzinkę po przebudzeniu około 7 rano czy lepiej przed zażyciem byłoby coś zjeść czy chociaż wpc wypić.


Zmieniony przez - goldberg1 w dniu 2018-04-10 20:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Ja walę na pusty żołądek(nie wiem czy dobrze) ale rewolucji żołądkowych nie mam ;) Osobiście biorę albo z rana po przebudzeniu albo w ciągu dnia, trening robię koło 17/18(czuć działanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 285 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5609
dzieki za info w tym tyg, najpóźniej od przyszłego wypróbuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1675 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7226
Szukam mocnego, sprawdzonego spalacza, który ograniczy łaknienie, szczególnie na słodycze, a nie będzie powodować zgagi, refluksu i odruchu wymiotnego ( np. produkty firmy Revange tak na mnie działają). Nie interesują mnie słabe spalacze producenta Allnutrition, sfd itp., bo testowałem i na mnie słabo działają. Coś godnego polecenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
u jednego będzie zgaga itp a u innego będzie ok, widocznie u Ciebie jest coś nie tak że tak reagujesz na spalacze. Co już tetsowałeś ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754409
Zgaga może się pojawić w sytuacji, gdy kapsułkę popijamy małą ilością wody. Wtedy przykleja się ona w przełyku. Revange to firma, której zdecydowanie nie należy ufać. Podobnie w zasadzie jak inne garażowe, które zapewne masz na myśli. Ja nie polecam żadnej z nich.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz brać z samego rana ale bardziej wskazane jest by organizm sam się budził a nie żebyś mu w tym pomagał bo się przyzwyczai i potem ciężko ci będzie zejść z jakiś stymulantów typu kawa z samego rana.


Zmieniony przez - MariuszP w dniu 2018-04-17 16:02:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODCHUDZANIE POJEDYNCZE PYTANIA. vol11

Następny temat

Dieta na masę, co zmienić?

WHEY premium