SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1085
Dzieki chlopaki za podpowiedzi, caly czas jeszcze sie zastanawiam jak to rozegrac ;)

domer proponujesz mi to do zestawu z Johimbina czy wogole osobno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Na końcówkę redukcji np. ostatnie 3 tygodnie możesz dorzucić johimnbinę. Obecna w składzie spalacza Rauwolfa powinna zawierać johimbinę. Jednak nie ma standaryzacji na ilość.



Zmieniony przez - domer w dniu 2017-05-18 06:28:52

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
aa


Zmieniony przez - PaulinaSzatkowska w dniu 2018-01-13 11:57:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 267
Cześć!

Potrzebuję wsparcia w doborze spalaczy, nigdy wcześniej ich nie brałam, a po miesiącu diety i ćwiczeń (2xbasen+1-2xchodakowska w tyg) waga się przestała zmieniać (a w ogóle w miesiąc zeszło może 3 kg) a najgorszy problem mam z brzuszkiem, którego nic nie rusza i nigdy nie ruszyło. Pomyślałam więc, że to czas na wprowadzenie dodatkowych elementów. Nie mam problemów z nadciśnieniem, ale wolałabym raczej coś łagodniejszego na początek, ale coś co działa, bo naprawdę tracę już motywację.
HELP!

WIEK: 29
CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): 1 miesiac, planowane zakonczenie - sierpien/wrzesien.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): 28%
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 19%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Keto, 1500 kcal
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): zadnych chorob ani problemow zdrowotnych, wy
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie, pije duzo kawy
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: nie
BUDŻET: 300

dzięki za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przede wszystkim zmienić powinnaś to co istotne. Podstawą kształtowania sylwetki są treningi siłowe, a nie fitness, czy aeroby. Poza tym miarą efektów nie są kg, a obwody ciała, poziom tkanki tłuszczowej i wygląd sylwetki. Polecam założyć swój nowy temat i tam toczyć dyskusję. Jak będą podstawy, to pomyślimy o spalaczu.

Dieta ketogeniczna, 1500kcal, 300zł na dietę, to jedna wielka tragedia. Tutaj trzeba wszystko zmienić.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-06-20 21:42:19

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
w sprawie spalacza i supli najlepiej pisz w swym temacie https://www.sfd.pl/WAGA_STOI_W_MIEJSCU__HELP-t1167886-s2.html tam wiecej jest informacji, trzeba zacząć od podsatw

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
Jeśli zły temat to przepraszam. Nie chce śmiecić szybkim pytaniem forum. Zakupiłem sobie ostatnio Guarane oraz Johe z firmy Apollo's Hegemony 5mg. Biorę na czczo 5mg johy i 1800mg guarany(ok 200mg kofy), czuję się względnie ok, trochę muli i kręci w brzuchu ale pobudza i fajnie działa. Problem jest na drugi dzień ponieważ mam okropnego kaca i zesztywnienie szyi. Czy tak powinno być?


Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-06-27 07:33:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Bardzo dziwny objaw, racze nie szukałbym przyczyny w suplementach.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
prędzej to pytanie na dział zdrowie, tutaj pomagamy w doborze spalaczy a nie problemów zdrowotnych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie spotkałem się z czymś takim. Powtarza sięto zawsze kolejnego dnia po zastosowaniu suplementów? Co w sytuacji gdy nie stosujesz ich kilka dni?

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

WHEY premium