SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aktualizacja!!TU PYTAMY O SPALACZE TŁUSZCZU - TYLKO Z ANKIETA -STR 1

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 501138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 712 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15927
anubis84
prędzej to pytanie na dział zdrowie, tutaj pomagamy w doborze spalaczy a nie problemów zdrowotnych

Przepraszam w takim razie.

Ogólnie przez 4 dni jak brałem to za każdym razem miałem kaca(pulsujący tępy ból) ale tez z kazdym dniem coraz to mniejszego. Zacząłem też pić więcej wody na wieczór bo strasznie mnie wysuszało. Po odstawieniu objawy zniknęły. Może organizm powoli się zaczął przyzwyczajać.


Zmieniony przez - Pawlak1990 w dniu 2018-06-29 12:10:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
po przyjęciu johimbiny taki objaw by mógłby być ale nie na drugi dzien.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9444
WIEK: 30 lat
CZAS REDUKCJI: od 1 czerwca, zakończenie za ok 2/3 tygodnie
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU:(10/11%)
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: Poniżej 10%
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Carb Back Loading, węglowodany tylko na czczo i po treningu siłowym. Trening 4x w tygodniu Push&Pull bezpośrednio po treningu siłowym 40 min cardio 4x. Trenuję głównie na czczo, rano wypijam tylko odżywkę białkową i BCAA
STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): Wszystko ok
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Yohimbine HCL
BUDŻET: 100/200 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
to weź Yohimbine z kofeiną, jak Ci się uda i będziesz chciał mozesz poszukać T5 by nie było jakieś wałkowane i np 2 tygodnie na t5 dwa na johimbinie z kofeiną (czy jakimś spalaczem prostym) i tam przeplatać.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przy schodzeniu na niski poziom tkanki tłuszczowej, a szczególnie treningu na czczo zastosowanie johimbiny jak najbardziej ma sens w ostatnich 3 tygodniach redukcji.


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-08-16 08:42:18

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
WIEK: 21 lat
CZAS REDUKCJI: Z przerwami już parę miesięcy, waga 95 aktualnie ale spalacz chcę dorzucić za niedługo.
SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU: 18% (mierzone dokładnie)
POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10% +-
ZARYS DIETY I TRENINGU(obowiązkowo!!): Dieta z potreningu.pl sumiennie korzystam. Do tego sztuki walki i uzupełniam siłownią 2x
WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: Brak
STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: Black Bombs (w prochu, teraz mam tez w kapsułkach) - po BB nie czuje się jakoś super, pobudzenie czasami rzeczywiście czułem bardzo fajne, ale w większości mnie zamula, ziewam po tym.
BUDŻET : duży:)
Szukam czegoś innego od BB ale na pewno nie słabszego pod kątem spalania tłuszczu (choć tu wszystkie legalne spalacze są kontrowersyjne). BB fajnie na mnie działa jeśli chodzi o poskramianie apetytu, ale jednak mnie trochę zamula. Nie ograniczam się do suplementów dostępnych w internecie. Myślałem też o efce, co sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Przy 18% tkanki tłuszczowej sięganie po tego typu środki nie ma większego sensu. Zredukowanie do 13-14% nikomu nie powinno sprawić problemu. Później jest już trudniej i warto pomyśleć o spalaczu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10199
Ok, planuje już na przyszłość. To w co się wtedy zaopatrzyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Jeżeli po Black Bombs nie czujesz się najlepiej, to może coś lżejszego. Np. Allnutrition Redox, a przy niskim poziomie tkanki tłuszczowej można dorzucić do tego johimbine.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 165 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9444
anubis84
to weź Yohimbine z kofeiną, jak Ci się uda i będziesz chciał mozesz poszukać T5 by nie było jakieś wałkowane i np 2 tygodnie na t5 dwa na johimbinie z kofeiną (czy jakimś spalaczem prostym) i tam przeplatać.


bodyshock.pro czy stąd t5 będzie ok? Strona ma dość dobrą opinię i samo t5 także
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Ostrowia wpc - pytanie

Wiecej