SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja - ZOSTAŃ TESTEREM II - Wyniki losowania Nagórd str. 36

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Witam,


Activlab to marka innowacyjna i co chwila powiększająca swoją ofertę o kolejne produkty. Chcemy aby trafiały one do jak najszerszego grona użytkowników, dlatego też wznawiamy akcję "Zostań Testerem" - efektem poprzedniej były produkty Muscle Up Protein i Mass Up.

Liczymy się z opiniami osób, które stosują nasze produkty i wiemy też, że popularność marki zaczyna się właśnie od Was.
Aby kolejne produkty były równie udane jak poprzednie - postanowiliśmy po raz kolejny skonsultować się z Wami.

Tym razem szukamy 50 osób, które godzą się na przetestowanie i ocenę produktu nad którym obecnie pracujemy.

Schemat jest bardzo prosty:

Proszę o przesłanie do mnie na PW powiadomki o poniższej treści:

--------------------------------------------------------------
TESTER ACTIVLAB!!!
Proszę o przesłanie testerów produktów ActivLab na adres:

Imię i nazwisko ........
Adres ........
Kod, miasto ........

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych Regis Sp. z o.o. (ul. Walerego Sławka 3A, 30-633 Kraków), zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, pozycja 883).

---------------------------------------------------------------
Uwaga!! Wiadomości z prywatnych skrzynek oraz o innej treści zostaną odrzucone

Pierwsze 50 osób, które nadeśle do mnie powyższą informację dostanie pocztą testery produktu, oraz krótką ankietę którą należy wysłać do mnie mailem.

TO NIE WSZYSTKO!!

Każdy kto odeśle do mnie mailem wypełnioną ankietę weźmie udział w losowaniu 5 zestawów produktów

CO JEST W ZESTAWIE?

EAA XTRA - Pierwszy Polski Kompleks zawierający tylko i wyłącznie aminokwasy egzogenne w proporcjach sugerowanych przez WHO



http://activlab.pl/produkty/promocje-i-nowosci/view/345/EAA-Xtra

Machine-Man Combo- suplement nowej generacji, który powstał z wykorzystaniem najnowszej wiedzy z zakresu suplementacji i odżywiania. Przewyższający dawkami i składem inne produkty z tej kategorii



http://activlab.pl/produkty/promocje-i-nowosci/view/349/MACHINE-MAN-COMBO

Gadżety Activlab i Solidna dawka testerów naszych produktów.

Zapraszamy serdecznie i liczymy, że Wasza pomoc w zdecydowany sposób pomoże nam przygotować jeszcze lepsze produkty!!!



Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-12-27 10:53:33

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 978 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19371
bardzo dobra inicjatywa! pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Poszło
Na pewno relacja bd. obszerna

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Trzeba będzie przeprowadzać test i prowadzić dziennik?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysłałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Test?
Przeciez to próbki przyjdą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
kotlet95: Nie.. dostaniesz partię testerów i będziesz je musiał ocenić. Wszystko będzie w instrukcji. Bardzo proste, łatwe i przyjemne

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3560
Wyslane :) Super inicjatywa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Dobra dzięki. Poszło.

Sog'a też dałem komu trzeba

Kiedy będzie podane kto się załapał?

Zmieniony przez - kotlet95 w dniu 2010-12-27 11:11:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Równiez wysłałem.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile ma MIARKA w Mass Up?

Następny temat

Probowki/testery.

WHEY premium