SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Akcja 'Szkolna siłownia' ---> fotorelacja!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Witam,

Powoli dobiega końca akcja zbiórki pieniedzy na szkolną siłownię.
https://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=akcja szkolna

Głównym celem akcji było uzbieranie środków na profesjonalna ławkę do wyciskania
Ale dzięki waszej hojności udało mi się trochę więcej pieniędzy uzbierać (na razie nie mowie ile)

Jaki sprzęt taki podstawowy kupilibyście do siłowni?
Czekam na Wasze sugestie
Natomiast poniżej podaje moje…

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
W piątek tj 5.09.2008
wysłałem listem priorytetowym podziękowania
oraz faktury do wszystkich sponsorów biorących udział w akcji.

Mam nadzieje, iż wszyscy zainteresowani w/w pisma otrzymali.
W przypadku braku listu proszę o kontakt.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Kilka propozycji...

Ławka pozioma do wyciskania

Zestaw hantli(5, 10, 15, 20kg) i gryfów (prosty, łamany i 'mocno' łamany)

Wyciąg na motyla

Modlitewnik

Ławka wielofunkcujna





Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-08-08 15:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
A nie możesz zrobić za te pieniądze samoróbek? Wyjdzie o wiele taniej, a jak przypilnujesz to sprzęt będzie mocniejszy. No ale nie wiem jakby to wyglądało ze strony 'rachunkowej', bo taki spawacz ci raczej paragonu czy coś podobnego nie da.
Ja bym kupił przede wszystkim:
ławka wielofunkcyjna+stojaki oddzielne (żeby móc robić przysiad, wyc na barki itd)
drążek
poręcze
gryf prosty i lekko łamany
gryfy na hantle
obciążenie
wyciąg górny i dolny.

No ale nie wiem ile masz funduszy, bo kupić regulowane hantle (10, 15,20 kg) to chyba sporo kosztuje. No i też ważna kwestia: ile osób będzie tam trenować w jednym czasie, i jaka jest powierzchnia pomieszczenia.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam czorcia7 może się skusisz na coś z keltona ??

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2008-08-08 15:31:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Wiec tak...
To co napisalem wyzej to tak na 90% bedzie kupione

Oprocz tego jezeli jeszcze jeden sponsor dotrzyma slowa
to będzie ok 1000zł do rozdysponowania

Samorobki niestety odpadaja - musze miec faktury
jako potwierdzenie zakupu dla sponsorow (znajomy spawacz raczej mi ich nie wystawi)


ławka wielofunkcyjna+stojaki oddzielne (żeby móc robić przysiad, wyc na barki itd) -> ławka bedzie wiec moze warto stojaki dokupic

drążek -> tzn?

poręcze -> dobry pomysł

gryf prosty i lekko łamany - > juz jest zamowiony

gryfy na hantle -> beda 4 pary hantli (5, 10, 15 i 20 kg)

obciążenie -> kolejny dobry pomysl

wyciąg górny i dolny -> bedzie zamowiony od goscia z allegro (mam taki sam w piwicy i sie sprawdzil a na 'profesjonalny' za minimum 3 tys. nie ma szans...)


Z keltona zastanawiam sie nad modlitewnikiem, ławeczką...
może stojaki i porecze...
Tylko jakos rabatu tam nie moge wywalczyc...



Czekam na kolejne podpowiedzi/sugestie




Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-08-08 18:07:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
DUDA - jak na moje Kelton powinien wyjsc z inicjatywa jesli chca sie pokazac znow z dobrej strony na forum i zasponsorowac "cos" lub jesli zglaszaja swoja aktywnosc na rynku zapewnic jakis znaczny rabat

Bynajmniej ja tak uwazam

Na konkursy na SFD jestescie w stanie przeznaczac lawki, nastomiast na akcje w pewnym sensie "Charytatywna" nie watpie iz rowniez dalibyscie rade


___________________________________________


Czorcia

Stojaki wielofunkcyjne

Drażek do podciagania sie do powieszenia na scianie

Porecze

Roznego rodzaju raczki do wyciagow

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-08-08 18:00:22

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ok...
wiec na razie do dokupienia ewentualnie widze:

- Stojaki wielofunkcyjne
- Drażek do podciagania sie na scianie
- Porecze
- dodatkowe obciążenie

Pewnie w/w sprzęt wezme z Keltona lub Marbo
Zobacze gdzie bedzie korzystniej...





Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2008-08-08 18:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
wg mnie warto byloby kupic co najmniej 2 proste gryfy, oczywiscie jesli pieniadze pozwola...

u mnie na silowni ktora miescie sie w miejskim gimnazjum jest tylko 1 gryf prosty dlugi no i musze przyznac ze jest to czasem bardzo klopotliwe czekac po kilkanascie minut za gryfem gdy np 2-3 osoby robia razem klatke a ty potrzebujesz gryf do czegos

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3046 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55582
siodema, duda jest tylko modem, watpie by mogl dyrygowac i rosporzadza firma kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
DUDA
Kelton spokojnie mógłby sie szarpnąć zwłaszcza że jako darowiznę to można sobie późnej odliczyć (chyba) a nawet jak nie chcecie dawać im czegoś free (choć byłby to bardzo dobry gest z waszej strony) to dajcie im chociaż ten rabat-a jeśli nie to chociaż napiszcie dlaczego????

Poza tym wpadłem na dość dobry pomysł IMO-szukaliście zdaje sie kogoś do testowania sprzętu i w końcu wciskacie go zdaje sie jakiemuś kolesiowi do prywatnego mieszkania w bloku! chyba nie jest to najwygodniejsze?
Rozwiązanie:
Zaproponujcie Czorci i jego uczniom testowanie sprzętu!Same plusy:
1)Sprzęt ocenia parę osób (w tym doświadczony CZorcia) więc ocena jest o wiele bardziej obiektywniejsza!
2)Szkolna siłownia ma na pewno o wiele więcej miejsca na przyjmowanie sprzętu niż prywatne mieszkanie w bloku.
3)Uczniowie i nauczyciel na pewno docenią ten fakt i beda prowadzić żetelne testy tego sprzętu (Czorcia jest osobą znaną i poważaną na forum więc jego zdanie bedzie sie na forum bardzo liczyć -co oczywiście będzie procentować in plus dla was jeśli sprzęt sie sprawdzi)

I to tylko niektóre plusy bo można ich wymienić o wiele więcej!
Wy (Kelton) w zamian za takie korzyści podarujecie raz na jakiś czas chłopakom jakiś sprzęt lub poprostu ofiarujecie im jakieś korzystne zniżki na zakupy.

Jakby nie patrzeć wiele obopulnych korzyści!

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
Ja bym jeszcze widział worek bokserski. U mnie w szkole na silowni jest i praktycznie na kazdym w-f ludzie w niego bija. Moze czorcia rozmysl ta propozycje ?

Zmieniony przez - Bialymis w dniu 2008-08-08 20:08:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mr.Olympia Winners

Następny temat

uchwyty do wyciągu

WHEY premium