SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ajjj boli krzyż-nerki?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 74565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
...już jakiś 3 dzień odczuwam nieznośny ból w dolnym odcinku pleców po lewej stronie
Ciężko mi czasem ustać lub wysiedzieć w pewnych pozycjach, ze schylaniem też mam problem...dodam, że nigdy problemów z kręgosłupem, krzyżem czy nerkami nie miałam, nie łykam żadnych piguł...Od dłuższego czasu nie ćwiczę siłowo - więc wykluczam przeciążenie, regularnie biegam i roweruje, ale raczej z niską intensywnością.
Początkowo myslałam, że to naderwany mięsień, albo jakis inny malo poważny uraz, który sam przejdzie ale wcale tak nie jest, a wprost przeciwnie. Nie pomaga mi tez naproxen... czy może być to ból nerki? Słyszałam, że przy problemach z nerkami podwyższa się temperatura ciała...a moja jest w normie
Co wziać przeciwbólowego? Iść do vracza czy jeszcze poczekać - może to nic poważnego?
zdr.

Daj sie zaskakiwać,wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobedziesz...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Może przewiałeś. Proponuję najpierw spróbować maść rozgrzewającą - jak nie będzie poprawy to lekarz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a czy to przypadkiem nie tzw KORZONKI ??
czy nerka - kto wie moze być róznie dobrze coś innego
a ze boli to do lekarza POWINNO się iść

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5538
Pryvit!
Boofi właśnie nie wiem czy to nie korzonki, bo o ile ja sama nigdy na nie, nie narzekałam, to w rodzinie czesto i gesto wszyscy cierpieli na korzonki..
ból dalej nie ustępuje brrrr nie wiem jak go zidentyfikować, narazie idę zjem sobie nospę może pomoże.
Do lekarza?...ale jakiego? odrazu do nefrolog? czy przejść cała długa ścieżkę od internisty?....ciekawe czy da mi skierowanie....wrrrrrrr
dzięki, podr. i zdr.
edit: no i mam stan podgorączkowy..;-(


Zmieniony przez - olgaB w dniu 2005-09-11 14:20:46

Daj sie zaskakiwać,wierz we wszystko, bądź jak dziecko, a zdobedziesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Własnie, to mogą być korzonki, w sumie to zalezy jaki to jest rodzaj bolu, jak promieniuje.

Rownie dobrze moglas po prostu ostatnio siedziec lub dlugo stac w niewygodnej dla kregoslupa pozycji.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4447 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
daaaa.

troszkę za mało danych.
czy miewałaś już takie bóle?
czy pojawiają się one w jakiejś określonej sytuacji?

to raczej nie nerki (czyli w domysle jakaś kamica, kolka etc), bo bys nie wytrzymała 3 dni

stawiałbym na dyskopatię.

ścieżka jest prosta ----> lekarz rodzinny, on Cie dalej pokieruje wg potrzeby.

paka!

Zmieniony przez - jakryc w dniu 2005-09-13 23:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 554 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13725
No wiec powiem tak!! Ostatnio mialem to samo !! Bol w dolnej czesci plecow z lewej strony, wygladalo to tak jakby to byly nerki, ale to nie one, nie moglem sie schylac, siedziec, nawet podczas snu przekrecanie sie sprawialo mi bol. To bylo najzwyklejsze przewianie, zapalenie miesni. Lekarz ropdzinny przepisal mi lek Diclac, po jakims tygodniu bol przeszedl i do tej pory nie odczuwam juz zadnych bolow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3954
ja ma podobnie rabo sie budze i jest ok ale po godzinie lekko zaczynam odczuwac bol.pod koniec dnia jzu nie moge wytrzymac.tyle ze mnie z dwóch stron bolia nie z jednej.tyle ze ja np jestem po cyklu metanabolu;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 138
To sie nie dziwie że Cie łupie w nerkach, jak metanabol brałeś :/ Mnie też boli po lewej stronie, ale ja biore odżywki i w sumie nie wiem czym to jest spowodowane :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 51 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3576
Miałam straszne bóle w okolicach nerek, z bólu łzy same leciały mi do oczu. Lekarz rodzinny skierował mnie na badania w kierunku nerek, wszystko było ok, a ja nadal cierpiałam. Rodzinny jak mnie widział to chciał uciekać przez okno , bo nie miał już żadnego pomysłu. Przesadzam, ale stwierdził: "już nie wiem co mam z Panią zrobić!" W końcu ktoś ze znajomych stwierdził, że to od kregosłupa może być i się nie pomylił. Poszłam na terapię manualną, która przyniosła ulgę. Podobno było to związane z tym, że był ucisk na jakiś nerw. To tylko taka hipoteza moja...
Z perspektywy czasu jednak stwierdzić muszę, że tzw. terapełtów manualnych trzeba traktować z rezerwą, choć do mojego (mgr, a nie jakieś hokus-pokus)chodzą ludzie, dla których lekarze jako jedyny ratunek wskazali operację i sobie go chwalą.
Myslę, że warto iść do rodzinnego, skieruje na badania, które pozwolą wykluczyć nerki, albo będzie miał jakiś dobry "pomysł" (postawi własciwą diagnozę)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
czesc ja mam takie pytanko mnie ostatnio czesto boli cos pod zebrami mam opasajacy bol jakby mnie ktos paskiem opasal czasem dopada mnie to w dzien a czasem w nocy i nie moge sie polyzc na plecach najlepsza pozycja jest na boku i to nie zawsze i zauwazylam ze chce mi sie wtedy wiecej sikac przechodzi mi to dopiero po 2 lub 3 tabletkach przeciwbólowych czy to mogą byc nerki ?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
i czasami nie moge wziasc glebszego oddechu bo z tylu pod zebrami jak sie koncza to mnie boli .czy isc z tym do lekarza ?????/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol serca....

Następny temat

pozytywne i negatywne skutki kulturystyki nauturalnej

Wiecej