SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ahmad Ashkanani IFBB Pro

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522629





















Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-03-05 21:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
masakrator straszny, progres formy na przestrzeni lat - mega!! trochę mu skopali wycinkę gino,ale ostatnie 2 lata już to dobrze wygląda. Flex musi czuć jego oddech na plecach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522629
sesja dla Gifted Nutrition po Arnold Classic 2017













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Widzieliscie moze ceremonie wreczenia medali? Arnold chyba nie byl zachwycony..



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522629
podszkol się z angielskiego, albo przynajmniej nie siej propagandy w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Prześledź proszę wywiady Arnolda z poprzednimi zwycięzcami AC to zauważysz różnicę.

Na początek dowcip ze wzrostem, potem bardzo krótki wywiad, wydaje mi się, że Ty usłyszałeś "extraordinary posing" i masz odmienne zdanie. Sylwetka Ahmada raczej nie jest w typie Arnolda i kilkukrotnie krytykował podobne kryteria ocenia promujące tego typu zawodników.

Wytykanie "zdrowego podejścia do kulturystyki" kiedy jest wprost przeciwnie nie jest propagandą tylko odmiennym punktem widzenia - myślę, że dość racjonalnym. Nie deprecjonuj innych poglądów tylko dlatego, że odbiegają od większości. Myślę że zbiór tego typu poglądów mieści się w granicach dozwolonych na "sportowym forum dyskusyjnym".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie. Wszędzie Cię pełno sandwich i znowu fermentujesz
Pożartował o wzroście do chłopa, który ma do tego dystans. Pochwalił układ dowolny i pozowanie, bo było wyjątkowe i tyle. Z czego wyczytałeś, że Arni był niezadowolony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522629
Arnold słynie z dużego poczucia humoru, oglądałem całe zawody, więc mimowolnie słuchałem także wypowiedzi przy dekoracjach. To, że Arnie organizuje/finansuje zawody nie znaczy, że on ocenia/wybiera zwycięzców w danej kategorii. Arnold krytykował współczesnych zawodników, jednak wciąż organizuje zawody i zgadza się na sędziowanie IFBB. Myślisz, że człowiek o jego możliwościach nie mógłby wpłynąć na końcowy werdykt? Ludzie chcą: dużych domów, dużych samochów i dużych kulturystów. Arnold nie mógł tak po prostu wymusić na sędziach, zęby wygrywali tzw. 'estetyczni' zawodnicy, więc wprowadził z Manionem nową kategorią (classic physique), a jeśli chodzi stricte o kulturystykę to układ dowolny na zawodach spod szyldu Arnold Classic jest oceniany osobno i wchodzi w skład końcowego wyniku, czego nie praktykuje się na innych eventach.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-03-14 23:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
Przecież napisałem o Arnoldzie post wyżej dlaczego tak uważam

Mam prawie 4x mniej napisanych postów niż Ty, stąd nie rozumiem stwierdzenia "jest Ciebie pełno".

To czy Ahmad ma dystans do wzrostu tego się nie dowiemy, ale fakt iż wziął się za wyczynowe uprawianie kulturystyki pokazuje dużo więcej niż mówi



ASNF - dopiero przeczytałem Twoją wypowiedź po napisaniu powyższej. Moim skromnym zdaniem kategoria 212 będzie tracić na znaczeniu, inny cel przyświecał tworzeniu tej kategorii. W każdym żarcie jest trochę prawdy - Arnold to bystrzak, zwrócił dowcipnie i taktownie uwagę, że w tej kategorii startują same karakany, lepszego od Ahmada nie było moim zdaniem. Ale sam zwycięzca podtrzymuje złe trendy.


Zmieniony przez - Sandwich16 w dniu 2017-03-14 23:24:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnie zdanie - enigma. Ale jestem pewien, że pięknie to nam wytłumaczysz, nie stroniąc od psychologicznych dygresji.
Co do samej rozmowy... Tak szewc kraje, jak materii staje. Ahmad duka po angielsku, więc ciężko złapać flow i przełamać oficjalny ton, jak to miało miejsce choćby z cedrickiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RELACJA VIII OTWARTE MISTRZOSTWA POMORZA W KULTURYSTYCE I FITNESS – BYTÓW 2017

Następny temat

Arnold Classic South America 2017

WHEY premium