SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agresja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Witam! Co polecacie na agresje? Najbrdziej by mi odpowiadal w postaci oralnej. Slyszalem ze dobry jest Halotestin? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Halotestin jak najbardziej i dziala juz po 1~2 h. Chodzi Ci o agresje przed walka, zawodami tak? Na dluzsza mete tren ale jak nie chcesz wersji iniekcyjnej to jest tez tren oral tylko szczerze nie pamietam labu. Po tygodniu juz ladnie u mnie agresje wywolywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
No dokladnie, chodzi mi przed sama walka;) Jaka dawka halo balaby skuteczna przy wadze 83 kg? Tren czasem nie spina?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
I w jaka firme celowac?;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez rkarpinski za pkt 2 regulaminu
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 182 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
Poczytam o trenie!;) Dzieki! Hmm.
No wlasnie nie wiem w jaki teraz celowac, duzo jest " wyj**ek " ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664102
Daj ankietę dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Tren nie wywołuje jako takiej agresji, zależne też od organizmu, Bije 300g tyg i nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy, bardziej mnie wk***iają niemcy na drogach i czasami żule pod sklepem ale to wszystko :D
Nie miałem jeszcze jakiegoś ataku agresji czy uj wie czego, środek jak każdy inny kwestia głowy ;)

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bo tren sam w sobie agresji nie wywołuje. Był o tym temat ostatnio. Ori halo powinno zrobić robotę.
Jak chcesz dawki, rozpiskę to ankieta. Każda odpowiedź z dawkowaniem będzie kasowana.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po 4 latach ON

Wiecej