SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Agnieszka Świtalska-Nawrocka przygotowania Ladies

Wysłana -
Witam wszystkich forumowiczów, dla tych którzy mnie jeszcze nie znają ....nazywam się Agnieszka Świtalska-Nawrocka Swoje treningi w siłowni rozpoczęłam mając 15 lat, już po dwóch latach treningów zaliczyłam swoje pierwsze zawody w kulturystyce kobiet zdobywając pierwsze medale ( brązowy medal w kategorii do 52kg na Mistrzostwach Polski, srebrny w Mistrzostwach Polski juniorek). Kierunek studiów nie stanowił dla mnie problemu, AWF nie mogło być inaczej. Od tego czasu interesuje mnie wszystko co jest związane z kształtowaniem ciała, ukończyłam wiele kursów i szkoleń w zakresie różnych form ćwiczeń kształtujących ciało.. W czasie studiów zdobyłam uprawnienia sędziowskie, obecnie jestem sędzia klasy 1 w kulturystyce i fitness. Wróciłam po latach do startów i zdobyłam dwukrotnie Mistrzostwo Polski (2010, 2011), oraz medal na Mistrzostwach Europy(2011r) w kategorii body fitness.
Wraz SFD rozpoczynamy przygotowania zawodniczek i zawodników do startów w zawodach.....nie mogę sie już doczekać. Jestem właścicielką siłowni IRON GYM w Poznaniu gdzie regularnie mam nadzieje spotykać osoby wybrane do programu. Oczywiście zapraszam także inne chętne osoby do współpracy na zasadach komercyjnych .. Zapraszam do programu !!!

Zmieniony przez - Aga Iron w dniu 2016-01-12 13:55:03

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dzień dobry Pani Agnieszko

Zatem będzie to wyglądało tak:

W przypadku panów kompleksowa obsługa będzie po stronie Adama Adamskiego

natomiast w przypadku pań będzie to już gruby eksperyment:)

Pani Agnieszka będzie odpowiedzialna za wizerunek pretendentek, będzie kierowała zespołem - czyli...

Dietetyk Tadeusz Sowiński będzie przygotowywał metody żywieniowe na dany etap/cel wytyczony przez Panią Agnieszkę

Trener Wojtek Jusiel będzie konstruował trening wg tego co u danej zawodniczki Pani Agnieszka zaleci poprawić.

Myślę, że będzie to hicior i nowy standard przygotowań zawodniczych w Polsce.

Nabór zaczniemy za 2-3 dni.
Wysłana -
Witam Panią serdecznie
Na początku bardzo Pani dziękuję za cenne wskazówki dot. treningu oraz pozowania, które otrzymałam w niedzielę podczas wspólnego treningu.
Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się podszlifować pozowanie pod Pani okiem

A tymczasem życzę samych obiecujących sylwetek w naborze
Wysłana -
witam serdecznie:)
nie moge się doczekac az ruszą dzienniki:)
Wysłana -
Pani Agnieszko-

Ciagle jestem pod ogromnym wrazeniem Pani wiedzy oraz profesjonalnego przekazywania informacji.
Z tego miejsca chcialam Pani jeszcze raz podziekowac za cenne uwagi i wskazowki.

Osoby, ktore zostana wybrane w naborze beda mialy ogromne szczescie moc z Pania wspolpracowac.
Mam cicha nadzieje, ze uda mi sie jeszcze z Pania niejednokrotnie spotkac)

Zycze samych sukcesow jak rowniez samych pieknych somatycznie sylwetek!

Zmieniony przez - CruellaDeMon w dniu 2016-01-12 15:47:06
Wysłana -
Witamy w dziale

Po niedzielnym treningu w Iron Gym i po usłyszeniu wielu cennych wskazówek w kwestiach sylwetki bikini, jestem przekonana, że dziewczyny w naborze zyskają profesjonalne przygotowanie do wystąpienia na scenie.

Mam nadzieję, że bede jeszcze miała możliwość spotkania z Panią i podpytania o swoją sylwetkę

A tymczasem przyszłym kandydatkom życzę powodzenia i wiedzcie, ze będziecie pod okiem trzech najlepszych fachowców w swojej dziedzinie
Warto się zgłosić i skorzystać z takiej możliwości!!
Wysłana -
...dziękuję za przemile powitanie, Super sprawa mieć tak dużo do powiedzenia
Wysłana -
Aga Iron
...dziękuję za przemile powitanie, Super sprawa mieć tak dużo do powiedzenia
Start w zawodach może być jednym z najwspanialszych przeżyć w życiu, ale wymaga solidnego przygotowania.......pogodzenie obowiązków życia codziennego, stawienie czoła przeciwnosciom na które napotykamy i rzetelną realizacja planu... Czy każdy dotrwa do końca?..
Wysłana -
Witam serdecznie
Wysłana -
Witam,
Nabór miał być do niedzieli z tego co wyczytałam, ale temat został zamknięty. Czy jest jeszcze szansa na wrzucenie swoich zdjęć?

Zmieniony przez - kicia321 w dniu 2016-01-24 23:34:47
Wysłana -
Dodaję tutaj zdjęcia, ponieważ temat z naborem został zamknięty.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź