SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Agent XZ178 - znowu nadaje %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniej więcej od tygodnia wróciłem na forum po 1,5 rocznej przerwie i muszę stwierdzić że sporo tu się zmieniło ale nie zawsze na dobre. Najgorsze jest to że odeśli starzy moderatorzy do których można było mieć 100% zaufanie(KINGKONG,MaTeo,Seba), którzy w większym stopniu opierali się na praktyce w swych poradach - podpartej teorią. Weźmy np Kingkonga on koxował od kilku lat doszedł nawet do dawki testosteronu przekraczającej 2500mg/tydzień, był nawet w TV w "rozmowach w toku" nie zasłaniał swojej twarzy, każdy z nas wiedział że KING mówi prawdę.
Pamiętam, że pod koniec kadencji Kinga do działu zawitało sporo nowych forumowiczów m.in. LIFTER.a bylo to 1,5 roku temu. Na początku tak jak większość zielonych w temacie zaczął zadawać pytania typowe dla początkującego( jak rozpisać 100 mety?).
Do czego zmierzam - a no do tego że wracam po 1,5 roku a na dziale doping wisi napis moderatorzy i m.in LIFTER(buhahah) człowiek który zaczął swoją przygodę z koxem 1,5 roku temu, ale zaraz jaką tam przygodę założe się że jak do tej pory nie zarobił więcej cykli niż 4. No ale przecież takiemu to się zdaje że jak siedzi na forum od ponad roku to coś wie.
Ja w przeciwieństwie do ciebie jestem ze starego forum i podobnie jak w/w starzy moderatorzy legendy opieram swoją wiedzę o praktycę - podpartą teorią.
Reasumując. Mam na dzieję że artykuł ten będzie przestrogą dla forumowiczów że nie warto wierzyć każdemu na tym foum.

P.S. Jeżelim usuniesz ten artykuł tzn. że się przyznajesz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
ja raczej modem nie bedę bo mam problemy z ropisaniem sobie witamin a co dopiero 100 metki


członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 6929 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32603
1. przez 1.5 roku mozna sie duuuuzo nauczyc
2. znam wielu co koksuja od lat i nadal gowno na ten temat wiedzac, wiec nie mozna stwierdzic aby liczba cykli przekladala sie na wiedze

Expert w dziale DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest tak jak np masz mieć operację w szpitalu. Kogo byś wolał żeby cię operował lekaż z kilkuletnią praktyką czy absolwent akademii medycznej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
xz178 widze ze masz jakies urojenia czlowieku!
1.ma forum nie jestem od poltora roku tylko od 3!
2.Twoja legendarna posta jaka jest King Kong zaopatruje sie u mnie w Saa i w porady od conajmniej roku(tak dlugo przebya w londynie)
3.Nigdy sie nie pytalem o zadne rospiski na sfd a szczegolnie kingkonga czy seby pl, raczej bylo na odwrot ale to sa prywatne sprawy!
4.Dla twojej wiadomosci ekspercie to ja swoj pierwszy cykl robilem w 1994 czyli mam jak to piszez 9 lat "doswiadczenia"
Na koniec gloopku znajdz mi post w wyszukiwarce w ktorym sie pytam o rozpiske mety, daje ci czas do niedzieli wieczorem, jesli nie znajdziesz masz bana!

P.S.Ja bylem pogrobiony ze 2 lata temu bucie!



***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lessie ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2616 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17485
poza tym wspaniałe podejście do doświadczenia - ilość testosteronu przyjętego dziennie zaj..biste.


lessie tzn...lisica

lessie...po prostu lessie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
zbanuj go juz teraz...

-----------------
sup bro?
blinG! blinG!
Doradca w dziale doping =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
hehe nie chce go banowac bo chce zeby sie osmieszyl do konca- nie lubie jak mnie ktos oczernie i to jeszcze klamiac!
A zaraz jak King kong do mnie wpadne to go poprosze zeby cos cieplego napisal ze swojego konta.


***********************
Moderator dzialu doping
***********************
"lifter !!no chodzi mi o szerokość w barkach ,żeby się byc szerszym w barkach !!! "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta, banuj sobie tylko do tego się na dajesz!
Mnie i tak nie oszukasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1433 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23405
xz178, juz za pierwszy artykul miales u mnie bana, ale Lifter poprosil mnie, zebym wstrzymal sie i mial racje !
Osmieszyles sie w oczach wszystkich uzytkownikow SFD, gwozdziem do "trumny" bedzie komentarz kinga, wtedy ide o zaklad, ze znikniesz z SFD tak szybko jak pojawiles sie... Tak wlasciwie to juz mozesz to zrobic, nie czekaj na zasluzonego bana.


Ted
Wazne sprawy i pytania dotyczace "KONKURSU" -> GG 1524237
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
I co!! powrociłes tu po 1,5 roku i co prezentujesz soba i tak gadanie nic nie zmieni tylko sobie narobiłes wrogow i welki mi praktyk od koksow ze zrytym łbem

"Sztuka to byc w tym sporcie czysty jak ampułka propinicum..!!!"

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
co ja widze, kogo goszcze nie pamietam zeby typek sie pokazywal 1,5 roku temu?? Matys odszedl?? pierwsze slysze przeciez on ma to forum wiec jak mogl nas opuscic
btw nie przypominam sobie zeby Mat. rozpiski dawal na SAA


Tedziu, Lifciu moge ja czynic honory??

CZERWONY HANDLARZ

członek-mafia.suple.hardcor.pl

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie do BULMASTIFA

Następny temat

Odwodnienie

WHEY premium