SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby w domu bez sprzetu ??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Witam , moj problem polega na tym ,ze zamierzam zacząć wykonywac poranny trening aerobowy , jedna k nie posiadam w domu zadnego sprzetu tj. rowerek stacjonarny, bierznia czy inne tego typu sprzety. Nie wiem co tu by mozna robic w domu , nie wiem moze skakanke wykombinowac ? ale znowu ile mozna podskakiwac ... Poradzcie mi cos , co by tu mozna robic od rana na te aeroby ?? I ile czssu taie cos powinno trwac ?? Jeszcze nigdy tego nie robiłem a mam troche brzucha do zrzucenia ze 3-5 centymetrow w pasie za duzo jest.

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Wszyscy łączymy się z Tobą w tej radości z postępów, ale nie odkopuj tematów sprzed 10 lat i nie pisz w nich. To nie ma najmniejszego sensu.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
A dlaczego w domu? Na zewnątrz pobiegać (bieżnia nie potrzebna)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ba bieganie, szybki marsz, 30-40 min 3x w tygodniu z tętnem 65-75% tętna max 220 - (odjąć) wiek

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Skakanka to też świetny "aerob" , jak poczuie rytmu poprawia. Jak znalazł jeśli trenujesz jakieś walki, a także nawakacyjne szaleństwa na nadmorskich parkietach ;)
1

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
skakanka to raczej kiepski aerob
po pierwsze kolana
po drugie skacz 30-40 min w dobrym tepie
po trzecie sprawdz sobie tetno na skakance w trakcie skakania

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Aha, a trzeba ten wolny bieg kontynuawać az 30-40 minut ?? Ja nie dam chyba rady tyle czasu biec non stopa , chociaz nie probowałem nigdy ale juz tak cos czuje ze nie dam rady , a jak tak bym sobie poskakał na skakance z 15 minut pozniej pobiegał z 15 minut i nakoncu pomaszerwoał troche jak bym juz nie wytrzymał ?? Dobre by było ?

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090

Don Pawson


Skakanki nie polecam:
1.nie jesteś w stanie kontrolowac tętna
2.nie jesteś w stanie skakać równym tempem przez 30 minut i więcej
3.Szkoda kolan.


Do autora:

Dla spalania tkanki tłuszczowej potrzebujemy utrzymywać przez minimum 30 minut STAŁE tętno 65-70% cardio max.(czyli 220 minus wiek trenującego x 65-70%)
Takie tętno osoba średnio aktywna fizycznie (zdrowa) uzyskuje już przy szybkim marszu.
Po co więc biegać??
1

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
OK, czyli te 30 minut wystarczy cyz musze duzej maszerwać ?? Czo dopiero po 30 minutach zaczyna sie spalac tłuszcz ? Jak to tentno moge sobie zmierzyć podczas takiego marszu ?? Skad bede wiedział czy mam odpowiedznie ?? Czy nie musze przyspieszyc lub zwolnic ?

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4265
Tętno można sprawdzić przy pomocy zegraka i dwóch palców ;)
Przykłądasz palce do tętnicy szyjnej i liczysz ilość uderzeń w ciągu 15 sekund i mnożysz wynik przez 4.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2043
Dzieki, sprobuje z tym marszem , moze wytrzymama :] ...........

Trenuj a bedziesz wielki.... !!! )

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

cwiczenia rozciagajace ????

Następny temat

Trening odciazajacy grzbiet

WHEY premium