SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby w domu?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Gdzie znajdę wykaz ćwiczeń aerobowych? We wszystkich poradnikach np. treningu domatora jest napisane, żeby robić tyle i tyle "aerobów" a ja nawet nie wiem jak te "aeroby" rozumieć ;)

Jakie nadają się do robienia w domu, tak żeby nie przeszkadzać lokatorom i spalić jak najwięcej tkanki tłusczowej z okolic brzucha? Próbowałem katować się samymi brzuszkami, przez przeszło pół roku robiłem 4x50 dziennie i wyglądam tak jak wyglądałem, czyli mocno nieciekawie :(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
stepper, rowerek, bieganie


https://www.sfd.pl/temat134387/


dieta redukcyjna

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=92199
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/47

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Zapomniałem o najważniejszym - nie mam dostępu do jakiegokolwiek sprzętu (jedynie hantle i drążek) :(
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
100 zl na stepper chyba masz, lub 45min zeby pobiegac

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57
Za 100 zł to nie będzie jakiś szajs? Myślałem nad bieżnią - jednak jest ona dużo droższa od steppera. Jest więc lepsza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie kupuj za 100 zl steppera, kazdemu chyba sie rozwalil

mieszkasz w bloku ? biegaj po schodach. w sumie wchodz po nich -> mierz sobie od czasu do czasu tętno aby bylo na poziomie ok 100-110 uderzen/min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A sasiedzi beda patrzec jak na d****a

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
najwyzej ci co sa tez d****ami zeby z rana jak ty sobie wchodzisz na czczo wyjsc po bulki do sklepu , zamiast zrobic zakupy wieczorem <Yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Siemka tez jestem zainsteresowany tym co kolega pisał wyżej i mam pewien plan treningowy na cały tydzien, jest tylko jeden minus że niestety niektóre cwiczenia moga przeszkadzac sasiadom jak i rodzinie.
A więc plan napisałem sobie biorąc kilka filmików z słynnego portalu YouTube o to jak on wygląda:

- Poniedziałek "Pompki Wojskowe"

class="link" target="_blank">KLIK


- Wtorek "Robienie 6-paka"

class="link" target="_blank">KLIK


- Środa "Cardio"

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...

I tu zaczyna sie problem z przeszkadzaniem sąsiadom widac potrzebne sa podskoki, jeśli mamy wyrozumiałych sąsiadów powinni zrozumieć że chcesz zgubić kg, jeśli nie myśle że 45 min biegania powinno zastąpić zestaw ćwiczeń.

- Czwartek "Cardio"

class="link" target="_blank">KLIK
Jak wyżej ponieważ widać że też podskoki wchodzą w gre.

- Piątek "Cardio i Krzesełko" http://Jak schudnąć: Przysiad z wyskokiem i krzesełko" class="link" target="_blank">KLIK Kolejny zestaw ćwiczeń Cardio przy których znów podskakujemy jednak nie powinno być hałasu jak w ćwiczeniach z Środy czy Czwartku, jeśli będą czeka znów monotonne bieganie.

- Sobota "Poprawa wytrzymałości mięśni"

class="link" target="_blank">KLIK


- Niedziela "Wymarzony odpoczynek" Tutaj przysługuje nam się jede ndzień odpoczynku typu wyjście na piwko zjedzenie pysznej pizzy czy innego fast-fooda.. Nie Nie Nie oczywiście nie robimy zadnej tego typu rzeczy, są dwie opcje spędzenia tego dnia:
a) Odpoczywamy ile wlezie czekając na kolejny morderczy tydzien
b) Stosujemy Ćwiczenia regeneracyjne

Nie znam się na porządnym systemie ćwiczeń a więc zwracam się do innych osób czy taki plan ćwiczeń jak najbardziej będzie skuteczny oraz bezpieczny dla organizmu.

Ps. A i bym zapomniał DIETA ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 545
i ja zamierzam kupic stepper za dwiescie minimum no i sprawdze niedługo te filmy na sobie co tu umiesciles
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czasopisma

Następny temat

Jakie są najnepsze odrzywki na mase??

WHEY premium