SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby, szybki bieg czy spacer pod wzniesienie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie ma tragedii ale dopiero pisałeś o push/pull a teraz wstawiasz stary plan do oceny?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
bo stwierdzilem ze jak bedzie kolejny cykl na cypio+ bold i na koniec tura moze dojdzie to regeneracja i tak bedzie na dobrym poziomie i że moze plan nie jest tragiczny ale mozna po prostu pare rzeczy w nim zmienić bądź przerobić go na split np
Pon - Klatka biceps
Wt- Plecy triceps
Śr - brzuch przedramiona
Czw Barki +5 seri na klatke zeby dostała bodziec do wzrostu
Piątek Plecy brzuch
Sobota Czworogłowe i Dwugłowe uda
Albo w jakimś innym formacie bo po prostu FBW pewnie nie zrobi na mnie szału a lubie ćwiczyć bo aktualnie to chyba jedyna pasja i rozrywka w życiu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Maniszu
rion10: sezon na moto sie zaczyna to niedlugo bedzie mozna dosiąść 600 to jakos moze zleci.



Panie kolego ale to ma być aktywny wypoczynek, a nie kręcenie manetką tylko więcej tej aktywności wymaga

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Maniszu
bo stwierdzilem ze jak bedzie kolejny cykl na cypio+ bold i na koniec tura moze dojdzie to regeneracja i tak bedzie na dobrym poziomie i że moze plan nie jest tragiczny ale mozna po prostu pare rzeczy w nim zmienić bądź przerobić go na split np
Pon - Klatka biceps
Wt- Plecy triceps
Śr - brzuch przedramiona
Czw Barki +5 seri na klatke zeby dostała bodziec do wzrostu
Piątek Plecy brzuch
Sobota Czworogłowe i Dwugłowe uda
Albo w jakimś innym formacie bo po prostu FBW pewnie nie zrobi na mnie szału a lubie ćwiczyć bo aktualnie to chyba jedyna pasja i rozrywka w życiu:)


Ale masz aktualnie jakieś priorytety na cyklu bo rozumiem, że jeszcze budujesz masę bo wówczas pod nie ustaw trening i podział partii.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no ok zostawie jak wpisałem tylko w czwartek zrobie dobrze barki i łydki sobie a w piatek zrobie 2 trening klatki i moze jakos ruszy w koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Maniszu
no ok zostawie jak wpisałem tylko w czwartek zrobie dobrze barki i łydki sobie a w piatek zrobie 2 trening klatki i moze jakos ruszy w koncu


Możesz się pobawić w jakiś podział tej klatki np w jednym treningu podstawowe ćwiczenia mocno ciężarowo, a w drugim izolacje i mind muscle
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Poprobuje, a co można zrobić z tym wzdetym brzuchem? Odkąd wziąłem mete cały czas na dole jest wzdety, brałem Colon C espumisan i nic nie schodzi:/

Tu na zdjeciu troche widac jak dół brzucha odstaje...






Zmieniony przez - Maniszu w dniu 2018-04-04 11:35:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
A jak aktualnie wygląda u Ciebie kaloryczność? Rozumiem, że cały czas jesteś na razie na nadwyżce kalorycznej?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
ok 3000-3200kcal utrzymuje, tak tylko poziom tłuszczu nie jest tak duzo i to mi wygląda na wzdecie w dolnej okolicy, az tak meta jelita pomęczyła czy ? próbowałem probiotykiem dała mi w aptece 4lacti czy jakos tak ale co wzialem to konczylo sie czestymi wizytami w lazience :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Powiem Ci szczerze, że nie wiem czy metka ma takie działanie wzdymające więc nie chciałbym Cię wprowadzić w błąd

A nie masz może jakichś produktów na stałe w diecie, które mogą to powodować?
Jak na ten etap to brzuch wygląda bardzo dobrze


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2018-04-04 12:05:13
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE

Następny temat

Pomoc

WHEY premium