SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Aeroby, szybki bieg czy spacer pod wzniesienie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
dobrze by wygladalo gdyby i dół brzucha był odkryty ale juz i Vacuum robie i cuduje co sie da i za nic nie chce to wzdecie zejsc... kara za mete.. :D
no ok od dzisiaj popróbuje ten iterwał robic rano na czczo tez moge tak z 20minut sie pomęczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz ale nie przesadzaj z iloscią interwałów w skali tygodnia.


U Ciebie problemem jest nie tyle co wzdęty brzuch a mała klatka piersiowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
własnie mam taką dziwną budowe, zwłaszcza z tym ze mam mocno wypchniete żebra w przód i przez to klatka sie wydaje nieco mniejsza, a genu akurat do klatki nie mam co raczej widać po zdjęciu ale z czasem wszystko sie poprawi:)
a rano zwykly bieg na biezni ok 15 minut na czczo i po treningu interwaly moga byc ? 6x w tygodniu niedziela odpoczynek od treningow i biegania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
Błąd. 5x w tygodniu, w sobotę po treningu nóg nie mam siły żeby wejść na bieżnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Interwały w takim układzie maksymalnie 3 razy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
no dobra, a moge tak np ze 3x interwały 3x lekkie aeroby chociaz 10 15 minut pobiegać po treningu? jakos sie przyzwyczailem do tego i dziwnie mi konczyc trening i nie isc na bieznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Mozesz ale wtedy sesja rano na czczo jest juz bezcelowa.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
ok wielkie dzieki, a powiesz mi co zrobic zeby klatke zruszyc? plecy barki nogi ida elegancko, a klatka stoi w miejscu mimo raczej dobrego treningu, robie w pon 20 seri na nią i w czwartek z barkami 5 seri z srednim ciezarem zeby dac jej bodzca ale nic prawie nie idzie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Maniszu
ok wielkie dzieki, a powiesz mi co zrobic zeby klatke zruszyc? plecy barki nogi ida elegancko, a klatka stoi w miejscu mimo raczej dobrego treningu, robie w pon 20 seri na nią i w czwartek z barkami 5 seri z srednim ciezarem zeby dac jej bodzca ale nic prawie nie idzie....


A jakie masz ćwiczenia w tym treningu klatkowym? Może kwestia doboru ćwiczeń. Podczas treningu czujesz trenowaną klatkę czy coś innego?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
1. Wyciskanie sztangi płasko (5seri)
2. wyciskanie hantli skos (4 serie )
3. unoszenie talerza w przód ( na środek klatki 4 serie )
4. pompki na poreczach (4 serie)
5. sciaganie rączki wyciągu gornego na klatke ( 3 serie )
Tak czuje, staram jak najbardziej pracowac nad czuciem mięśniowym na treningu fajnie pompuje ale w porównaniu do tego jak ładnie sie plecy rozrosły na cyklu to klatka daleko w tyle.. moze dlatego ze na plecy robie ponad 20 seri na treningu a moze kwestia genu bo odkąd pamietam klatka zawsze słabo mi szła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN NA MASE

Następny temat

Pomoc

WHEY premium