SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Adrenalina kilka pytań

Wysłana -
Cześć!
Mam kilka pytań co do Adrenaliny. Na początek troche wyjaśnie :)
Niedługo mam zawody. Biegne 1000m. Początkowo chciałem użyć Amfetaminy, ale z tego co wiem to strasznie serce wali przy tym i boje się czy by mi po prostu serce nie wysiadło :/. No więc:
1. Ile przed biegiem mam sobie to wstrzyknąć??
2. W które miejsce to najlepiej wstrzyknąć, nie zależy mi na natychmiastowym efekcie(najlepiej żeby było troche opóźnienia, bo przecież 30sek przed biegiem nie zrobie tego na bieżni :P)
3. Jaką dawke?? Bo nie chce wziąć za dużo żeby mi się nic nie stało :P
4. Czy w jakiś testach antydopingowych mogliby wykryć że brałem adrenaline. Jeśli tak to jak długo??
Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi ;]
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
jestes pewny, ze chcesz uzyc adrenaliny ?
Wysłana -
Myśle że tak, ponieważ już nic lepszego nie wymyśle. I proszę Was jeśli macie pisać coś typu "Głupi jesteś, było wcześniej trenować", to nic nie piszcie
Dziękuje i Pozdrawiam ;)
Wysłana -
Ja ci juz bardziej proponuje ta amfetamine . Nie bój sie serca ci nie rozwali ( jesli nie przedawkujesz ) A uwierz mi ze te 1000 metrów przebiegniesz szybciej od wszystkich i to na rekach

Zmieniony przez - Piecha1 w dniu 2009-05-13 20:22:59
Wysłana -
Już brałem kiedyś amfe i boje sie raczej(poza tym ile miałbym tego wziąc - mam pół sztuki) Wole adrenaline raczej

P.S. Odpowie ktoś na moje pytania
??
Wysłana -
Myśle że bezpieczniej bedzie z amfą
Wysłana -
Ale adrenalina nie podnosi tak mocno ciśnienia, nie chce żeby mi serce *******neło
Wysłana -
Tak na marginesie to forum sportowe i troche nie tu miejsce na rozmowe o narkotykach Pewnie temat poleci .
Jesli juz kiedys brales to napewno wiesz ze za pierwszym razem działa najbardziej . Wiec jesli bys miał teraz barac to jedna sztuke . Lecz wiesz co sie bedzie z toba działo na drugi dzien
Serca ci nie rozwali .

Zmieniony przez - Piecha1 w dniu 2009-05-13 20:35:14
Wysłana -
Dobra, a metanabol albo Winstrol to nie narkotyki???
Wysłana -
Ale adrenalina nie podnosi tak mocno ciśnienia, nie chce żeby mi serce *******neło

Moze nie podnosi,ale zobaczysz jak wstrzykniesz w serce...

Już brałem kiedyś amfe i boje sie raczej(poza tym ile miałbym tego wziąc - mam pół sztuki) Wole adrenaline raczej

Marna prowokacja
Wysłana -
Nie .
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź