SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adinnnn DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5707

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
Wiek - 27 lat ( rocznik 1987 )

Wzrost 173-4

Waga około 89-90 kg


Trenują od 19 roku życia, w tym czasie było około dwóch i pół roku przerw ( wakacyjne, kontuzje itd) Moim celem byłby start w Debiutach 2015 które odbywają się w moim rodzinny mieście.

Obecnie byłem na etapie masowania.
Teraz planuję powoli wejść na krótką redukcję (około 8-10 tyg)

Dieta wygląda mniej więcej tak:

Owsiane 110/15 gr białka/ 3 całe jaja/ 30 gr nerkowca/włoskiego
kura 250 gr + 100 gr ryżu
jw
jw
Jaja 5 szt/makrela/twaróg + olej lniany


Trening

Klatka + biceps

Trening SW
Plecy + Tył barku
Trening SW
Nogi
Barki + triceps
wolne

Brzuch robię raz w tygodniu po treningu ( na trening MT robię bardzo dużo brzuchów + przy wiosłowaniach/przysiadach wykrokach pracuję on bardzo mocno)



Dzisiejszy trening wyglądał następująco:

1. Wyciskanie sztangi skos x4
2. Wyciskanie hantli prosta x4
3. Rospiętki x4

1. Uginanie ze sztanga łamaną x3
2. Uginanie z hantlami w supinacji x3
3. Ściąganie linek na bramie x2

+ aero 20 min

Pozdrawiam


Zdjęcie jakoś z końca kwietnia.




Zmieniony przez - Adinnnn w dniu 2014-05-26 21:55:01

Zmieniony przez - Adinnnn w dniu 2014-05-26 23:59:51
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1800 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 72338
Będę obserwował, w jaka kat na debiutach celujesz? czy wyjdzie w ''praniu''?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam.Poprawki naniesiemy chyba bo nie rozumiem co Wy tu wszyscy macie z ta redukcja po 10 tyg.Redukcje to będziecie mieli w okresie startowym.Rozumiem, krótki 3 tyg mezocykl na definicje ale teraz masa i siła to główne cele.Jesli planujesz start w 2105 roku w marcu to juz trzeba od daty zawodów zaplanować cały makrocykl.I tym się zajmiemy po zawodach w Opolu.Dieta Twoja tez dziwna jeśli mona jest jeszcze na masę.czyli ruszamy ostro bo inni tez już trenują i chcą wygrać.Trening brzucha tez do poprawki na nowe silnijesze bodźce bo brakuje tam masy.Ale bazę masz super wiec damy radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 562
Panie Arturze, wysłałem PW. Od nowego tygodnia ruszam mam nadzieje z nowym planem i dietą.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Witam.Ruszamy w tym tygodniu z pęłnej pary.Przeciwnicy też sie już szykują .Mam dopracowany trening i dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 104 Napisanych postów 1352 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13224
Adinnnn - proszę o aktualności !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 179
Adinnn... Dla Mnie Świetna Sylwetka.. :) Powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MARTA KRYSZTOFIAK - DZIENNIK TRENINGOWY NABÓR 1

Następny temat

Daniel Borzyszkowski - przygotowania do debiutów 2015

WHEY premium