SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek vs Kliczko

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
No i wygląda na to, że się dogadali:

"Trwają negocjacje dotyczące przeciwnika, z którym Tomasz Adamek ma walczyć 16 kwietnia w Katowicach. Jednocześnie Ziggy Rozalski menedżer Adamka prowadził intensywne negocjacje z obozem braci Kliczko i doszedł do porozumienia z Władymirem.

- Doszliśmy do porozumienia, bardzo jesteśmy zadowoleni z oferty, którą nam przedstawiono. We wrześniu stoczę walkę na stadionie we Wrocławiu z Władimirem Kliczko. Bardzo się cieszę, bo właśnie spełnią się moje bokserskie marzenia. Chcę pokonać Kliczkę i zdobyć pasy WBO i IBF, których jest posiadaczem. Stadion mieści ponad czterdzieści tysięcy kibiców, mam nadzieję, że dopisze nam pogoda - powiedział zadowolony Tomasz Adamek, dla którego Nowy Rok nie mógł się rozpocząć się lepiej.

Jednocześnie trwają wciąż negocjacje w sprawie przeciwnika, z którym Tomasz zmierzy się 16 kwietnia.

- Pracujemy nad tym by walka odbyła się w Katowicach, ale moim przeciwnikiem nie będzie ani Samuel Peter ani Hasim Rahman. Nie chcę podawać żadnych nazwisk i bawić się w spekulacje. Sytuacja się wyklaruje w ciągu najbliższych kilku tygodni - zapewnia polski bokser."
onet.pl

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekajmy na podpisanie konntraktu..jakos mi sie nie chce wierzyc, ze mistrz jedzie do pretendenta:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
I tak go rozbolą plecy przed walką

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ogolnie jakies jaja sa ostatnie z Wladem..raz walczy, raz nie walczy..raz w Dawidkiem, raz z Chrisora, teraz nagle wyskakuje temat Adamsa...bzdury jakies i nie ma sensu tego sledzic i czytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
E tam. Przynajmniej jakaś podjarka. A tak to nuda panie

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuda, nuda, bo HW jest nudna:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
Adamek: będę gotowy na najważniejszą walkę w życiu

- Tomasz Adamek zaakceptował warunki Władymira Kliczko. Walka odbędzie się najprawdopobniej pod koniec września, na polskim stadionie we Wrocławiu - mówi Zyggi Rozalski, menedżer polskiego pięściarza. - Decyzja o walce została podjęta w czwartkowy wieczór, po dyskusjach z Shelly Finkelem. Negocjacje zostały zakończone pomyślnie, teraz tylko formalność podpisania kontraktu - dodał Rozalski.

- Obiecałem kibicom walkę z Władymirem Kliczką i słowa dotrzymuję. Adamek będzie mistrzem świata - tego też dotrzymam - mówi Adamek. Nieoficjalnie mówi się o tym, że walka pod względem finansowym może być rekordowa dla gal pięściarskich odbywających się na terenie Europy.

Rozmowy z ekipą Władymira Kliczki trwały już od kilku dni, ale były trzymane w ścisłej tajemnicy. - Nie chcieliśmy na ten temt mówić, póki nie było pełnej akceptacji z obu stron - mówi Zyggi Rozalski. - Osiągnęliśmy porozumienie co do podziału procentowego, kwestia daty to już ustalenia pomiędzy HBO, które będzie tę walkę transmitowało na terenie USA oraz niemiecką telewizją, z którą kontrakt mają bracia Kliczko. Władymir nie miał problemu by walka odbyła się w Polsce. To zapewnia doskonały dojazd dla wszystkich kibiców, także dla tych Władymira z Niemiec oraz z Ukrainy. Ten stadion pomieści na boks około 52 tysięcy kibiców i nie mam wątpliwości, że będzie wyprzedany.

- Propozycje, jak wiedzą kibice, otrzymywaliśmy od dawna, ale teraz nazwisko Adamek znaczy więcej i ostatnia zaproponowana była taką, którą mogłem od razu przyjąć. Dlatego podpiszę ten kontrakt - mówi polski pięściarz. - Walka 16 kwietnia o której mówiłem wcześniej, będzie pojedynkiem przygotowawczym. Będę chciał ją stoczyć z kimś odpowiadającym budową Władymirowi Kliczce. To będzie najważniejsza walka w moim życiu. Będę na nią gotowy - zakończył Tomasz Adamek.

zrodlo: onet

podpis na papierze i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
cholera, a myślałam, że w radio sobie jaja robią
przecież Kliczko zje Adamka na surowo nie ta liga

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Ja bym go tak od razu nie skreślał. Adamek wiele razy już mnie zaskakiwał. Na pewno jeśli dojdzie do tej walki to będzie kurevsko ciężko, ale kto wie.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
jak to przeczytałem to myślałem, że się udławię z radości- oby to wypaliło:) Adamek ma szanse ale będzie ciężko. ale to będzie coś- pierwsza taka walka Polaka od czasów walk Gołoty.jeśli faktycznie we Wrocławiu(w ogóle w Polsce) to zayebiście:)ale będzie atmosfera-nieprzespana noc się szykuje:D jak za dawnych lat...

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13081
TOMEK da rade to wkoncu Góral,,,,,,,Jedziesz Tomeczku z Guliverem trzeba go oszukac,,WALKA WE WROCLAWIU NA STADIONIE WRZESIEN NA 40 TYSIECY,,,

w autach za szmal starych czują sie lepsi ,,zaden nie jest z bloków kazdy z
nich tu tylko węszy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie worka bokserskiego :)

Następny temat

Z historii boksu: Jak powinien wyglądać trening pięściarza amatorskiego?

WHEY premium