SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adamek jednak wroci na ring?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4457

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Sport › Boks Obserwuj2008
31 minut temu
Tomasz Adamek: mam propozycje walki pożegnalnej
Obserwuj180

- Co chwi­lę po­ja­wia­ją się ja­kieś ofer­ty, nie­daw­no na przy­kład z An­glii, ale na­praw­dę tylko bar­dzo dobre wa­run­ki fi­nan­so­we mo­gły­by mnie skło­nić do po­wro­tu ze spor­to­wej eme­ry­tu­ry - nie ukry­wa To­masz Ada­mek (49-4, 29 KO), obok Da­riu­sza Mi­chal­czew­skie­go naj­wy­bit­niej­szy pol­ski pię­ściarz w hi­sto­rii na­sze­go boksu za­wo­do­we­go.
0
Udostępnij
Share on twitter Share on email Share on wykop More Sharing Services
0
Skomentuj
Komentarze
6
Tomasz Adamek
Foto: Maciej Stankiewcz / Onet Tomasz Adamek
[Podziel się] [Przypnij na Pinterest]

To nie ozna­cza jed­nak, że nie zo­ba­czy­my już "Gó­ra­la" mię­dzy li­na­mi. On sam przy­zna­je, że chce się po­że­gnać z ki­bi­ca­mi pod­czas gali Pol­sat Bo­xing Night i już są ro­bio­ne ku temu przy­miar­ki.

- Mamy pro­po­zy­cję na je­sień sto­cze­nia walki po­że­gnal­nej dla ki­bi­ców i jeśli zdro­wie do­pi­sze, to wy­stą­pię w tym pro­jek­cie i tym samym za­koń­czę swoją długą ka­rie­rę. Sły­sza­łem ja­kieś plot­ki o Sa­le­cie bądź So­snow­skim, ale na­praw­dę póki co nic nie wiem i do­pie­ro potem, jak usią­dzie­my już do kon­kret­nych roz­mów, po­znam wię­cej kon­kre­tów - dodał były mistrz świa­ta dwóch ka­te­go­rii oraz chal­len­ger w trze­ciej, tej naj­cięż­szej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dragon, Saleta i Diablo są brani pod uwagę. Na moje oko jest w stanie pokonać każdego z nich. Najbardziej efektowny pojedynek moim zdaniem z Dragonem byłby.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Co do Diablo to troche wątpię. Na dzień dzisiejszy on ma jeszcze zbyt wiele do stracenia by móc sobie pozwolić na ewentualną porażkę. A i nie sądzę by Adamek chciał przegrywac pożegnalną walkę.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Po najbliższym przegranym pojedynku będzie brał wszystko co mu zaproponują

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no jak kgo drugi raz Drozd zleje to faktycznie bezie mógł zastanawiać się nad dorobieniem w królewskiej kategorii

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Tak będzie, uważam. Oczywiście co do pierwszej części Twojej wypowiedzi. Co tyczy się do drugiej to faktycznie, może się zdecydować na bycie byłym mistrzem świata na telefon

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
a ja wierze że odrobi lekcje i nawet jeśli pasa nie odzyska to będzie to wyrównana walka i wstydu nie bedzie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Naiwniak

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Wielka nadzieja polskiego boksu rozcięła mu tylko wargę, więc co taki Drozd może

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Już niedługo, kiedy dokładnie ta walka?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chyba nie ma konkretnego terminu. O maju coś przybąkiwano kiedyś

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niepublicznie lekarz sportowy

Następny temat

Prezent dla pasjonata sztuk walki

WHEY premium