SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Hazard

Dodaj odpowiedź

Adamek 1,75

Wysłana -
Wystawili na Adamka dziwnie duzy kurs,Głazkow na zawodostwie jest przecietny, dla mnie pewny bet co sądzicie?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Na Pinnacle masz kurs 1.962, na bet365 masz kurs 1.83, więc wyższe i to zdecydowanie.

Co do walki, wg mnie gdyby była ona czysta, to powinien wygrać Ukrainiec, ale to są starzy znajomi, sparingpartnerzy kiedyś, mają tego samego promotora, więc typowy "no bet".
Wysłana -
Ukrainiec?Ile walk Glazkowa ogladałes na zawodostwie?
Wysłana -
http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=496178&cat=boxer

Ukrainiec jak widać.

Tu nie chodzi o to ile czego ja oglądałem, pytanie czy będzie kręcenie wałka czy nie. Adamek stary już jest i wiadomo o tym nie od dziś, sam w wywiadzie mówi, że to już końcówka kariery i chciałby wywalczyć sobie możliwość walki z Kliczko.
Jak chcesz stawiać na Polaka, to stawiaj.
Wysłana -
Adamek chce jeszcze zawalczyć z Władem więc pewnie przygotował się na 100% swoich możliwości. Moim zdaniem Adamek wygra na punkty.
Wysłana -
Jeśli Adamek będzie dobrze przygotowany to powinien wygrać. Z tego co mówi on i trener to forma jest. Do tego na pewno mocno zmotywowany wyjdzie. Sam fakt, że przełożył walkę już coś znaczy, chce być jak w najlepszej formie i wie, że musi wygrać.
Ja będę stawiał na Adamka.
Wysłana -
postawilem na Adamka i Wildera ako
Wysłana -
i jednak Ukrainiec, niezłe mordobicie urządził

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2014-03-16 04:08:49
Wysłana -
Adamek bal sie zaatakowac ostatnie rundy wygrał ostatnia ladna powinnien walczyc tka caly czas jak w ostatniej,,,Oko mu napewno nie ulatwilo zadania ..wiek tez zrobil swoje ,,Głazkow mnei zaskoczyl na plus najlepsza jego walka na ringu zawodowym
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź