SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90477

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
prz1993
Nazwiska formy nie robią Fijał ciekawe czy wyjdzie docięty, no i Piekarz może wygrać proporcjami (wgl to nie wiedziałem że też przeszedł do NAC ). Jak dla mnie top 3 spokojnie.


Przemo a pamietasz jak przed któryms z wazniejszych Twoich startów pare razy wspominales pewne nazwisko przeciwnika ze nie do przeskoczenia itd? A wszyscy Ci mówili ze masz forme konkret i dasz rade...
To psycha przed startem robi juz robote. Ja pamietam jak mialem 3-4 tyg do zawodów to bylem przekonany ze wszystkich pomiazdze, a 2 tyg przed dostalem info kto bedzie w mojej kategorii na Debiutach, zobaczylem fotki, dowiedzialem sie ze cwiczy 2x dluzej ode mnie jesli chodzi o lata i kto go przygotowuje to od razu -50% do pewnosci siebie i morale spadly a na psychologa mnie nie bylo stac...
To tak dziala a jak jeszcze jest osłabiony organizm i przeciazony CUN to juz w ogole.
U mnie to tak wygladalo. No teraz juz moze bym inaczej do tego podchodzil.

Fajnie ze federacje sie wyrównuja jesli chodzi o obsady o ile slowa Adama sie potwierdzą i moze kiedys dojdzie do sytuacji ze bedzie mozna sobie po wszystkich federacjach skakac ( o sytuacje z IFBB oczywiscie chodzi mi głownie ) i tym sposobem zaliczac w sezonie nie 2-3 a 4-5 startów w róznych miejscach i federacjach. Dla mnie to by była komfortowa sytuacja bo mieszkam na samym koncu zachodniego pomorza i zwykle najwazniejsze zawody sa 600-700km ode mnie a do większego miasta Szczecina mam okolo 100km, a nie pamietam czy kiedykolwiek byly tam w ogole jakies zawody kulturystyczne....a tu by byla sznasa ze moze choc raz by sie trafilo wystartowac na swojej ziemi. Nieważne; marzenia nie kosztują :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
prz1993
, no i Piekarz może wygrać proporcjami (wgl to nie wiedziałem że też przeszedł do NAC .


Kurczę wszyscy piszą o tych proporcjach Krzyśka, porównują do Arnolda itp, a moim skromnym zdaniem ma w stosunku do ogromnej góry małe nogi ale może ja się nie znam. Brak gabarytu czwórkom z tego co widzę na fotach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Może właśnie z powodu za małych nóg i za duzych łap, porównywany jest do Arnolda? Ja się zgadzam, osobiście uwielbiam nogi nawet przerośnięte, ale sędziowie coś nie bardzo na to patrzą...

Jacek - oczywiscie że pamietam I wiem ile razy panikowałem nie potrzebnie, bo na chyba 5 wspólnych startów, wyprzedził mnie tylko w jednym, ale za to tym najważniejszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Ja tylko napisalem ze na nic sie nie nastawiam. Fotki fotkami,wiem jak wyglada Mieto i jak Krzysiek,wiec ich fotek wnikliwie nie sledze bo wiem czego sie spodziewac.

Nie mniej obaj sa dosyc pokazni. Mieto 3x z rzedu wygral MP a zeby zbic krola z tronu to trzebq go z deklasowac a nie dorownac.

Krzychu wiadomo proporcje i ksztalty nie do porobienia no i gabaryt tez nie maly.

Do tego ekstrwmalna to nie klasyk wiec pregi na dupie moga mi nie pomoc jak gabarytu zabraknie.

Nic ja robie swoje

Fajnie ze poziom sie podnosi ale mysle ze polityka i prywatne spory nie pozowla federacja wspolpracowac. A szkoda bo zawodnicy startowali by przynajmiej o 2-3 starty wiecej na sezon, rozwijaliby sie,ostatecznie najlepsi i tak i tak atakowali by Arnolda i Olimpie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
prz1993
Może właśnie z powodu za małych nóg i za duzych łap, porównywany jest do Arnolda? Ja się zgadzam, osobiście uwielbiam nogi nawet przerośnięte, ale sędziowie coś nie bardzo na to patrzą...

Jacek - oczywiscie że pamietam I wiem ile razy panikowałem nie potrzebnie, bo na chyba 5 wspólnych startów, wyprzedził mnie tylko w jednym, ale za to tym najważniejszym.


Nigdy sedziom nie podobaly sie przerosniete kolumny
Czy to za czasów gdy nimi dominowal wszystkich Tom Platz czy teraz.
A Krzysiek Piekarz to klasyk wiec po co mu duze nogi?
Prawda jest taka ze jak sie miesci powiedzmy niemal na styk w limicie to lepiej niech wiekszosc kg ma u góry niz na dole a ze góre ma fenomenalną a dół przeciętny to juz sprawa drugorzędna w klasyku. IMO 70% sukcesu w klasyka to góra ciała a nogi moga być małe ale musza być dociete. Każdy mówi proporcje itd ale dla mnie bull shit takie gadanie.

Edit: to Krzysiek juz nie klasyk? Jak to sie teraz w NAC nazywa?




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-04-01 12:00:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21508 Napisanych postów 30765 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870146
Tak na prawdę to chuy wie Szczerba zdobył ME juniorów, a poza nogami nje ma nic. Znowu Jaśkiewicz zdobył ME bez nóg, a z piękną górą. A jeszcze lepsza sytuacja rok temu na MP, gdzie kat. Do 100kg wygrał Piechowiak bez nóg i bez formy A Krzysiek Piekarz to już chyba z klasykiem skończył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 684 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52789
Adam, kiedy kanał rusza?

Jedyny sport na całe życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
prz1993
Tak na prawdę to chuy wie Szczerba zdobył ME juniorów, a poza nogami nje ma nic. Znowu Jaśkiewicz zdobył ME bez nóg, a z piękną górą. A jeszcze lepsza sytuacja rok temu na MP, gdzie kat. Do 100kg wygrał Piechowiak bez nóg i bez formy A Krzysiek Piekarz to już chyba z klasykiem skończył


No reka Krzyska 54cm to z klasykiem mi sie nie kojarzy
Szczerba to tak jak ja poza udami i łydkami nie ma nic ale ja troche nizszy i chyba lepiej to sie u mnie rozklada. Zreszta zrobie recomp to sie ujawnie wreszcie i załoze dziennik.
Jednak niebawem oddaje sie w rece mlodego ambitnego kulturysty który jest tutaj specem i caly rok do wiosny 2018 przed nami
Ktos zgadnie kto teraz jest tutaj na topie i mi pomoze w przygotowaniach docelowo do MP18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470098
Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
SalvatoreLucania

Jednak niebawem oddaje sie w rece mlodego ambitnego kulturysty który jest tutaj specem i caly rok do wiosny 2018 przed nami
Ktos zgadnie kto teraz jest tutaj na topie i mi pomoze w przygotowaniach docelowo do MP18


a z Adamem Sukerem nie planowaliście coś razem podziałać? kojarzę, że u kogoś w dzienniku pytałeś o pomoc, ale nie mogę skojarzyć, w którym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

Następny temat

SFD TEAM Sebastian Szmyt

WHEY premium