SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam Suker - Alternatywna droga w kulturystyce

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
Patrze w koncu moze bedzie konkretny dziennik , na konkurencyjnym forum miales ponad (czy okolo) 300 stron. Mysle ze tu bedzie nie mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 1076 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17704
moge o cos spytac? jak to mozliwe ze sportowcy , ci zawodowi - bolt, asafa powell, yohan blake, , bokserzy- tyson gay, roy jones, pilkarze- ronaldo cristiano, oliver giroud, didier droga, - plywacy jak phelps jedza dziennie minim 4-5k kcal nawet i wiecej nie mowic o kolarazch , i sa wycieci jak wior, mysle ze 4 tyg i by mogl stanac na scenie, bo tluszczu to tam prawie niema. i tu mam problem - jak mozliwe jest utrzymac az tak niski bf ok, 5-7% jedzac gore kcal? czy te treningi pala az tyle kcal ze moga wywolac naweet deficyt? np : justyna kowalczyk, pisze ze w dniach tour de ski i innych zawodow je dziennie 6000 kcal! i jak na kobiete ma niski poziom tłusz czu. dziwie sie jak mozna tyle przepalic, rozumiem tam 3000-4000 kcal max ale tyle zarcia i rzezba?! jak pytanie niezwiazne , to usuncie, choc w twoich dziennikach chyba wszelki mozliwe tematy odnosnie sportu , endokrynologii czlowieka, supli, saa poruszano ;)


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2016-06-24 17:57:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322771
Nie mogą sobie pozwolić na to by mieć dużo fatu na sobie bo to obniżyło by ich zdolności wysiłkowe. A że trenują długo ciężko i pewnie codziennie to tyle przerabiają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 200 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5795
Uwierz mi, że 5k kcal to nie jest aż tak dużo. Ja przy wadze 75 (na 184 cm) kończyłem masę na 5000 kcal, będąc niewiele zalanym. Więc oni przy dużym wysiłku tym bardziej się nie zaleją.
Ps:sorki za ot ale przynajmniej powiadomi będą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13026
Super, że założyłeś znowu dziennik! Mega kopalnia wiedzy, dużo więcej dowiedziałem się z Twoich dzienników niż z artykułów czy literatury. Będę śledził i mam nadzieję, że czasem odpowiesz na jakieś pytania, pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 272 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14143
widzę, że będzie dziennik bez tajemnic. bardzo fajnie. zacząłeś starty w IFBB i bardzo szybko zmieniłeś federacje na pozostałe. Dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Siema, poznym wieczorem odpowiem na pytania

Tak na szybko dodam ze zbyt niski poziom tlusszczu w wielu dyscyplinach nie jest do konca wskazany. Podkreslam slowo "zbyt".

No i kolarze, 3/4 zawodnikow mma i maratonczycy wcale nie sa skrajnie wycieci. Konczyn u maratonczykow tak tors porownujac np do sprinterow juz wypada slabo ale rozwine temat wieczorem lub max jutro, bo pozno wroce do domu a wczesnie wstaje ale mysle ze dam radee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
ohoho %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
wywaliłem długi wywód o sportowcach i .. zamknąłem przeglądarkę wiec musicie uzbroic sie w cierpliwość, pozdrawiam

pitbull82
widzę, że będzie dziennik bez tajemnic. bardzo fajnie. zacząłeś starty w IFBB i bardzo szybko zmieniłeś federacje na pozostałe. Dlaczego?


W IFBB nie pasuje do zadnej kat. bo zbijając do klasyka robie sie nalesnik i nawet jeden sedzia widzą mnie kilka tyg po zawodach w czasach gdy startowałem w ifbb, z waga o 16kg większą był w szoku i stwierdził wyglądam lepiej niz na scenie. Z kolei do +100kg jeszcze nieco brakuje bo 185cm i 103kg na scenie to troche malo przy 112kg Lukiego czy Emila

Z kolei w innych \fedracjach jest podział optyczny, wzrostowy lub tez wagowy - zalezy w ktorej. Do tego Bzyku zjeździł "od backstage'u" imprezy IFBB w tym roku i był ze mna na WPFie. I sam przyna mi racje ze klimat imprezy, prowadzenie jej, sposob podejscia do zawodnika to jest przepasc na korzysc innych federacji. Tam to traktują jak rozrywkę, impreze, na luzie totalnie. Dwa tam sie ciesza ze TY jako zawodnik przyjechales do mich.
Np na ibff preztydent federacji na weryfikacji kazdemu reke dawal, koszulke, zk kazdym zwodnikiem selfiacz. POtem w czasie mistrzostw chodzil miedzy zawodnikami, rozmiawial, zartował. Teraz wyobraźcie sobie ze Pawel Fileborn chodzi i selfiacze z zwodnikami robi i opowiada kawaly na backstage'u

No i mozliwosc startow. W 9dni zaliczyłem 3 starty, jakbym to pociągnal do teraz to w kazdy weekend mgółby gdzies startowac. 2 msc i mam 8 startów zaliczony. A w ifbb? 2-3starty na wiosne max. CHyba ze ktos trzyma 4msc forme i po wioskach jezdzi, wtedy tez moze sie ich troche nazbiera

an_czi
ohoho %)


ohoho widze ze chcesz iść w ślady kolegi z innego forum,czyli post w innym dzienniku niż swój, nie przekracza jednego zdania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 190 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3563
Tested_


ohoho widze ze chcesz iść w ślady kolegi z innego forum,czyli post w innym dzienniku niż swój, nie przekracza jednego zdania


wiadomo, ale tego nie przebije nie pucowałeś się, że założyłeś to sobie musiałam powiadomki włączyć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowania- sezon wiosenny 2017 (Sylwetunia)

WHEY premium