SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 - siła i sprawność

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
novyneo
Coraz ładniejsza pogoda to i wybiegi pewnie będą dłuższe lub chętniej się będzie na nie wychodziło


No właśnie Chociaż czy dłuższe to nie wiem. Optymalnie dla mnie jest do godziny. Dłużej jak się nie przygotowuję do jakiegoś startu to nie ma sensu dla mnie. Być może będzie częściej niekoniecznie dłużej
Dłuższe mają być wycieczki w góry niebawem Zresztą po to min to bieganie i inne dziwne ćwiczenia typu wchodzenie na skrzynie


Zmieniony przez - adam77 w dniu 2017-03-26 21:11:33

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiejszy trening.

Rozgrzewka - skakanka, pompki, przysiady, goblety, mobilność
1a. Drążek nachwytem - 6,5,5,4,3
1b. TGU - 5/5 - 28kgx1, 24kgx4
2. Martwy ciąg - 90kgx5, 80kgx6, 72kgx10
3. Kb snatch - 20kg - 7/7x6 /p30''


To tyle. Na więcej nie miałem sił ani czasu o 6 rano.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj pobiegałem. Średnio było bo organizm się buntował i chciał spać. Myślałem, że się rozbudzę ale jakoś tak bez polotu było. Bym wiedział to bym spał

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Dobrze, że nie zasnąłeś w czasie biegu (czytałem w jakimś artykule o rekordach Guinessa, że to możliwe - śpisz i biegniesz/idziesz).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Dobrze, że nie zasnąłeś w czasie biegu (czytałem w jakimś artykule o rekordach Guinessa, że to możliwe - śpisz i biegniesz/idziesz).


Haha aż tak źle nie było. Żeby mieć to za sobą zrobiłem kilka przyspieszeń/przebieżek i szybciej poszło


Zmieniony przez - adam77 w dniu 2017-03-29 21:18:30

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panteon
Dobrze, że nie zasnąłeś w czasie biegu (czytałem w jakimś artykule o rekordach Guinessa, że to możliwe - śpisz i biegniesz/idziesz).

Ale chyba w przypadku ultramaratończyków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Trochę się zaległości uzbierało.

30.03.2017 Czwartek.

Siłownia - przysiady ze sztangą (po 10 powtórzeń w serii), wyciskanie sztangi na łąwce, pompki na poręczach.

Wszystko robione w większym zakresie powtórzeń. Sztanga jakaś mała więc ciężary nieznane ale wszystko robione na krótkich przerwach.

31.03.2017 Piątek

Domsy po przysiadach mocno dokuczają Na szczęście mieliśmy z żoną dzień wolnego i pojechaliśmy z familią w Beskidy. Trochę pochodziliśmy, nie za dużo bo córce nie braliśmy nosidełka turystycznego tym razem. Jednym słowem aktywny wypoczynek. Cały dzień na świeżym powietrzu.

01.04.2017 Sobota

Siłownia.

Rozgrzewka - std jak zawsze
1a. Drążek nachwyt - 6,6,5,4,3
1b. TGU - 5/5 1x28kg, 4x24kg
2. Martwy ciąg - drabiny - 80kgx1x2x3, 85kgx1x2x3, 90kgx1x2x3
3. Kb Snatch - 20kg - 8/8x5 /p30''
Rozciąganie.


To tyle. Dzień wcześniej cały dzień na słońcu mnie trochę wymęczył w sensie, że sobie czachę przypaliłem Mało energii na początku treningu było ale końcówka ciągów i rwania już ok.

02.04.2017 Niedziela.

Wycieczka z bratem w góry - 8-9h chodzenia po górach często w śniegu po kolana lub w błocie po kostki Rewelacyjnie było. Moc w nogach na podejściach zadowalająca ale zawsze może być lepiej

Dzisiaj nic nie robię.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130560
Też nic bym nie robił po 8h chodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22492 Napisanych postów 11099 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 355919
adam77

Wycieczka z bratem w góry - 8-9h chodzenia po górach często w śniegu po kolana lub w błocie po kostki Rewelacyjnie było. Moc w nogach na podejściach zadowalająca ale zawsze może być lepiej


Ja byłam tydzień temu w Beskidach, ale i gór tak zazdroszczę - jak zawsze. Gdzie tyle śniegu znalazłeś? Na moich trasach było przeważnie max po kostki.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
ojan
Też nic bym nie robił po 8h chodzenia


Panie Janku pan to akurat zawsze w formie więc bezproblemowo by pan dał radę

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła po redukcji

Następny temat

Wymyki,odmyki na maxa- konkurs dla wyczynowców i zawodowców

Wiecej