SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Zawsze kupowałem od Szefa mailowo, bo zamówienie przez sklep mi się nie udawało..
Piszesz: "Panie Darku... potrzebuję kulę X, bo mi te co mam nie starczają.."
Może dlatego szybko mi przychodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Zawsze kupowałem od Szefa mailowo, bo zamówienie przez sklep mi się nie udawało..
Piszesz: "Panie Darku... potrzebuję kulę X, bo mi te co mam nie starczają.."
Może dlatego szybko mi przychodziły


No na drugi raz będę wiedział. Qrwa z drugiej strony wystarczy na stronie dać info, że małe opóźnienie w wysyłkach i po sprawie.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj w domu nie było by szans poćwiczyć to pojechałem na siłkę.

Rozgrzewka
1. 2Kb Front squat - 2x20kgx5x5
2. 1Kb Clean and Press - (24kgx1, 20kgx2, 16kgx3)x5
3. (2x16kg - 2Kbcleanx2+ 2KbFrontsquatx3+2KbPressx2+ 2HSwingx15-24kg)x6


Trening niestety okrojony bo nie miałem możliwości zrobić np drążka. Na siłownię akurat przyszła drużyna siatkówki GKS-u Katowice i było bardzo mało miejsca na sali gdzie są odważniki. Z drugiej strony fajnie było popatrzeć jak chłopaki trenują. Cały ich trening opierał się na ćwiczeniach koordynacyjnych (na początku) a potem głównie sztanga a w menu: zarzuty, zarzuty na podsiad, wybicia na unik, wskoki na skrzynię. Potem poszedłem to nie wiem co było dalej. Duża część zawodników przyodziana w buty do dwuboju. Technicznie pół na pół, byli tacy co fajnie robili a niektórzy tak sobie. Za to wszyscy bardzo dynamicznie. Ciekawe ile drużyn tak trenuje?

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Jak tam, kula przyszła? Jak nie, to może rozważ jeszcze opcje:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
Jak tam, kula przyszła? Jak nie, to może rozważ jeszcze opcje:
https://www.olx.pl/oferta/hantla-kettlebell-24-kg-dragon-door-rkc-wysylka-gwarancja-CID767-IDoOkpU.html#e5e8bd487d

Byłaby pierwsza RKC w dziale...


O panie szkoda, że wcześniej nie wysłałeś Zaj**ista A z CKB oczywiście, że nie przyszła. Wczoraj mi gość odpisał, że wyśle dzisiaj z samego rana. Nie dostałem żadnego maila, że wysłali więc pewnie qrwa nie wysłali. Jutro mu napiszę, że jak nie wyślą to proszę o zwrot kasy. Wqrwiony jestem na maksa.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
To napisz, że ma oddać hajsy, a jak jednak wyśle, to mu odeślij - jako konsument masz prawo w ciągu 14 dni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Może mi przejdzie wzburzenie i poczekam do jutra popołudnia. Kurde z jednej strony dają dupy ale z drugiej strony zależy mi, żeby ten odważnik mieć już w domu.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Alleluja chwalmy Pana! Wczoraj przyszedł odważnik

Oczywiście nie mogłem go tak zostawić w spokoju więc mimo dużego zmęczenia i niewyspania (córka chora) postanowiłem choć trochę sie poruszać.

Rozgrzewka - goblety (16kg), aureole, itd
1a. TGU -24kg - 5/5
1b. Drążek - 5x3powt
2. 2HSwing 24kgx10x5


Miało być więcej swingów ale musiałem z żoną w trybie nagłym do szpitala jechać. Na szczęście wszystko jest ok.

Dzisiaj nic nie robię. Musze się wcześnie położyć spać bo padam na ryj.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium