SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
shadow78
No nie wiem, czy raz na ruski rok. Chyba trochę częściej biegasz / ćwiczysz :) Dość uniwersalne ustrojstwa, warto polować na wyprzedaże.


No właśnie póki co tak ale nie wiem czy przez zimę będę miał motywację, żeby o 5 rano biegać. Obiecałem sobie, że już nie będę robił treningów kosztem snu i regeneracji. Jak Bóg da to od grudnia/stycznia znowu sen będzie towarem deficytowym

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Jak widać - często się wyrabiasz. Pogratulować!

Drążek jedziesz wg jakiegoś planu (fighter pull up??), czy po prostu robisz ile się da powt. w pięciu seriach?


Wyrabiam się ale różnie może być za kilka miesięcy. Co do drążka to swojego czasu robiłem Fighter pull up i dla mnie to była rewelacja. Jedyne co to nie robiłem dziennie a np co drugi dzień ale leciałem zgodnie z rozpiską. Teraz też lecę zgodnie z rozpiską ale robię jeszcze rzadziej Generalnie bardzo polecam zwłaszcza jak ktoś ma drążek w domu. Moim zdaniem lepsze niż drabiny jeżeli zależy nam na ilości podciągnięć.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Fighter pullup program - kiedyś robiłem i codzienny trening jest zbyt dla mnie obciążający. Szybko doszedłem do ściany i progres się zatrzymał.
Jak w maksie są 2-3 powt. to drabina jest dobrą opcją. Przy 4 i więcej to już można się pokusić o bardziej klasyczne podejście - serie/powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
No właśnie dlatego mi dobrze szło bo robiłem co 2gi dzień :)

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Trafił mi się wyjazd do Pragi na 3 dni. Regeneracja poszła się ... Ale i tak warto było

Wczoraj pojechałem rano na siłownię. W zasadzie nie miałem chęci zwłąszcza, że dochodziłęm do siebie po wyjeździe + przypałętało się lekkie przeziębienie.

Rozgrzewka
1. Przysiad tylny - 65kgx5x2
2. (Drążekx5+2KbPress x8 2x16kg + 2HSwingx15 28kg)x5 /p1'
Rozciąganie


Tylko na tyle mnie było stać

Dzisiaj może pobiegam, zależy od samopoczucia.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj szybka wizyta na siłowni.

Rozgrzewka
1. Przysiad tylny 67.5kgx5x2, 60kgx5
2. 1HSwing - 20kg - 10L/10P x5
3. TGU - 5/5 - 20kgx3, 24kgx2


Lekko przeziębiony jestem więc zrobiłem tylko podstawy

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj rano trochę pobiegałem.

Bieganie - 20' bieg spokojny
5x100m przebieżki/p marsz
10' spokojny bieg.
Rozciąganie.


Fajnie było. Krótko i relaksująco

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
adam77
Dzisiaj rano trochę pobiegałem.

Bieganie - 20' bieg spokojny
5x100m przebieżki/p marsz
10' spokojny bieg.
Rozciąganie.


Fajnie było. Krótko i relaksująco

Pozdrawiam


To ranny ptaszek z Ciebie. Ja dla odmiany będę dzisiaj całą noc brykał w pobliskiej fabryce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Kill-Bill
adam77
Dzisiaj rano trochę pobiegałem.

Bieganie - 20' bieg spokojny
5x100m przebieżki/p marsz
10' spokojny bieg.
Rozciąganie.


Fajnie było. Krótko i relaksująco

Pozdrawiam


To ranny ptaszek z Ciebie. Ja dla odmiany będę dzisiaj całą noc brykał w pobliskiej fabryce.


No ja już brykam Pracowałem na nocki przez kilka lat. Nie zazdroszczę.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Coś tam poćwiczyłem ostatnio. W czwartek pojeździłem jeszcze na rowerze ale tak mnie ścieło potem, że w zasadzie przespałem prawie cały piątek. Odpocząłem i przeziębienie poszło w niepamięć.
Zaległe wypiski.

Sobota 03.06.2017

Rozgrzewka
1. Przysiad tylny - 70kgx3x2, 62.5kgx5, 55kgx5
2. Składanka z ketlami 2x16kg
- drążek, zarzuty, wyciskania i przysiady - zrobiłem składankę którą robili na zajęciach w klubie. Została rozpisana na tablicy. Będąc uczciwym to powinienem chyba dobrać 2x20kg ale nie wiedziałem jak pójdzie i jeszcze zatoki mnie męczyły co nie co.

Niedziela 04.06.2017

Na dzisiaj miałem inne plany (kilka godzin na rowerze) ale jak to z planami jest mając małego bąbla to wiadomo Za to udało mi się skoczyć na siłkę i zrobić szybki trening.

Rozgrzewka
1. TGU - 16kg, 20kg, 24kg, 28kgx2
2. C&P (24kgx1, 20kgx2, 16kgx3)x3 /p1' pomiędzy drabinami
3. (2HClean 2x20kgx5, 2HSwing 24kgx12, pompki z nogami na podwyższeniux8)x5 /p1'


To tyle. Całość zajęła mi niecałe 40minut włączając rozgrzewkę. Na sali duszno jak nie wiem co po zestawie nr3 lało się ze mnie jak z knura a to w zasadzie nic takiego. Lubię jesień

Jak widać biegania ostatnio mało. Nie zapowiada się, że w przyszłym tygodniu będzie więcej. Odważniki mają priorytet

Jutro tylko spacer lub rower rekreacyjnie.
Pozdrawiam.



Zmieniony przez - adam77 w dniu 2017-06-04 19:11:08

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium