SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Panowie no jakoś wciskam te treningi pomiędzy obowiązki. Póki co wychodzi. Nie sądzę, żebym miał dużo czasu. Treningi nie zajmują półtora godziny a raczej połowę z tego. Czasu na pozostałe rzeczy nie ma za wiele. Mam 6 zaległych książek do przeczytania i póki co średnio idzie a o pozostałych rzeczach nie mówię.
Poza tym S&S nie jest wyczerpujący mocno więc można cisnąć.
Nieraz 28mką w wymachach mam minutę przerwy a czasem emom. Zależy od samopoczucia. Przekopałem forum SF i tam piszą, że przerwy 1' a nawet trochę dłuższe są jak najbardziej są ok. W wymachach ma być moc Testy raz na kilka tygodni. Niestety nie mam książki a chętnie bym poczytał.

Dzisiejszy trening.
1. 1HSwing - 28kgx10x10
2. TGU - 28kg (1L+1P)x5
3. Drążek + kółko z kolan.


Trening przed śniadaniem ale musiałem machnąć kawę bo lekko przymulony z rana byłem. Poszło jak należy.

Jutro chyba wolne. Ewentualnie jakiś trucht dla rozluźnienia
Pozdrawiam






Zmieniony przez - adam77 w dniu 2018-02-06 10:26:58

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj odważniki.

1. 1HSwing 28kgx10x10
2. TGU 28kg (1L+1P)x5
3. Drążek


Nie było chęci dzisiaj ale po rozgrzewce już było ok. Wieje nudą ostatnio w dzienniku ale może na wiosnę będzie trochę ciekawiej.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30535 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130947
Wstawiłbyś jakiś filmik lub foto a byłoby ciekawiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Filmik - byłoby fajnie.
Kiedyś miałem opory, ale... Wrzucasz na YT, dajesz na niepubliczny i oglądać może ten kto ma linka. Nikt Cię nie wygoogla, jeśli o to chodzi

Odnośnie czasu wolnego - mam czas wolny w interwałach. Nie pamiętam kiedy byłem sam w domu, a ćwiczę tylko w domu. Dlatego mi nie po drodze z treningami. Ze starszym synem, to jeszcze można się dogadać, ale z roczną córką - jeszcze nie, a w łóżeczku nie chce siedzieć.
Zaległych książek masz 6, a ja ze 106 i ciągle mi nowe przybywają!! Temat na forum książkoholików..

To jak, będzie film?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Filmów nie będzie Chyba

Zmiana treningu na czas jakiś - bliżej nieokreślony

Piątek. Siłownia.

Były: przysiady ze sztangą, pompki na poręczach, drążek, wejścia na skrzynie (z obciążeniem), wymachy z odważnikiem, pompki.

Wczoraj wszystko mnie bolało. Głównie klatka, nogi ... w zasadzie to prawie wszystko

Dzisiaj.

1. Martwy ciąg - 80kgx5x3
2. 2Kbfrontsquat 2x20kgx6x3
3. Zakroki (noga przednia na podwyższeniu) - 20kg 3seriex16powt.
4. Drążek - kilka serii
5. Wioślarz 3x500m/p1'


Martwe ciągi z dużym zapasem. Wioślarz na koniec w ramach kondycji. Nie ma kiedy biegać z powodu smogu. Tzn można ale truć na własne życzenie się nie będę

Jutro jak będzie ok to chciałbym pobiegać.

Pozdrawiam






Zmieniony przez - adam77 w dniu 2018-02-11 10:47:48

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj w końcu pobiegałem.

Bieganie - 45' spokojne tempo.

Biegało się całkiem przyjemnie chociaż trochę mięśnie pobolewają po siłowni i ślisko było.

Jutro wolne.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 2288 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 75820
Długie te wolne i to bez ostrzeżenia... nie ładnie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
nieraz
Długie te wolne i to bez ostrzeżenia... nie ładnie :P


No tak trochę się przedłużyło ale tylko jeśli chodzi o forum. Cały czas się ruszam. W domu nie miałem, możliwości za bardzo ćwiczyć przez jakiś czas to zrobiłem trochę treningów ze sztangą na siłowni. Po pierwszych dwóch się obawiałem, że S&S to trochę lipa jest ale później wszystko nabrało rozpędu i swobodnie można było dokładać na sztangę której nie ruszałem przecież bardzo długo. Więc potwierdzam to co piszą na forum SF, że dla kogoś z deficytem czasu na treningi to jest bardzo dobre rozwiązanie. W międzyczasie zacząłem też trochę biegać.
Wiosna w końcu powoli nadchodzi to wracam do odważników i biegania.

W zeszłym tygodniu zrobiłem 3 treningi z odważnikami i 2 biegowe. Piątek miałem wolny.
Dzisiaj były odważniki.

1. 1HSwing 24kgx10x2, 32kgx10x2, 28kgx10x2, 24kgx10x2, 32kgx10x2
2. TGU - (1L+1P)x5 - 24kg,32kg,32kg,28kg,28kg
3. Drążek - 4,3,3,2,1


Wieczorem postaram się nadrobić zaległości z forum.
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
25.03.2018 Niedziela.

Bieganie - 75' spokojnie z tego duża część w terenie z dużą ilością podbiegów

26.03.2018 Poniedziałek.

1. 1HSwing 28kgx10x10
2. TGU - 24kg (1L+1P)x1 28kg (1L+1P)x4
3. Drążek - 4,4,3,2,1


Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Witajcie

W sumie to chciałem wrócić do wypisek bo cały czas się ruszam. Dawno mnie nie było na forum to sobie ponadrabiałem dzienniki z partyzanta. Niepotrzebnie. Znowu jakaś ch**nia na forum więc stwierdziłem, że p******e, poczekam aż mi wróci ochota na pisanie tutaj. Choć w sumie to nie wiem czy wróci.

Zdrówka wszystkim.
Pozdrawiam.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium