SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
A zobacz co u siebie napisałem o drążku i tgu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
A zobacz co u siebie napisałem o drążku i tgu


No i miałeś rację. Bardzo lubię to połączenie. Doskonale się uzupełniają turki z drążkiem albo pressy z drążkiem.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj odważniki.

1a. Kb Celan and press - 20kg - (1,2,3,4)x1 (1,2,3)x1
1b. Drążek - (1,2,3)x2 (1,2)x4
2. 1HSwing - 20kgx10 12''EMOM


To tyle. Nie chciało mi się. Tzn chciało ale niekoniecznie wyciskań. Niedługo zmiana. W głównej roli będą turki, drążek i wymachy + bieganie. Przynajmniej taki jest plan

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
S&S ze szczyptą drążka i biegami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
S&S ze szczyptą drążka i biegami?


Chyba tak. Przynajmniej coś w ten deseń. Ewentualnie turki + drążek i wymachy na koniec.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Chyba drążek + wymachy + turki.

Kolejność wymachy ---> turki nigdy mi się nie podobała, ale już dawno przyznałem, że sprawdza się to bardzo dobrze!
Gdzieś na SF była wytłumaczona ta kolejność (długa dyskusja).

Można ćwiczyć codziennie, a można i 2x tygodniowo, a progres i tak jest. Można być zmęczonym, można na świeżo - wystarczy wydłużyć/skrócić przerwy czy dodać/odjąć kilogramów.
I zawsze będzie poćwiczone Byle mieć 30min dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
panteon
Chyba drążek + wymachy + turki.

Kolejność wymachy ---> turki nigdy mi się nie podobała, ale już dawno przyznałem, że sprawdza się to bardzo dobrze!
Gdzieś na SF była wytłumaczona ta kolejność (długa dyskusja).

Można ćwiczyć codziennie, a można i 2x tygodniowo, a progres i tak jest. Można być zmęczonym, można na świeżo - wystarczy wydłużyć/skrócić przerwy czy dodać/odjąć kilogramów.
I zawsze będzie poćwiczone Byle mieć 30min dla siebie.


Mi też ta kolejność średnio odpowiada. Wiesz nie mam parcia, żeby osiągnąć cel simple a potem sinister ale nawet jak odwrócę kolejność to i tak będę zmierzał w kierunku S&S. Głównie chodzi mi o to, żeby podzielić trening na część siłową i tutaj będą turki(w różnych wariantach)+drążek i część "kondycyjną" i tutaj będą wymachy + ewentualnie goblety czy pompki. No i właśnie o czas chodzi bo nie chcę, żeby trening mi zajmował godzinę czy półtora.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Niektórzy ćwiczą sobie swoje, a w ramach testu robią SIMPLE Np. Nieraz...
Ja nie dążyłem do SIMPLE, tylko wybrałem ten program i go robiłem. Na ile mogłem konsekwentnie. W grudniu przymiarki, a od stycznia już tylko S&S, no i w 2,5 miesiąca było SIMPLE Nie goniłem, po prostu przyszedł czas na niego..

Można robić całość z 40kg bez limitów (są i tacy), a potem złapać 32 i jechać w limitach. SIMPLE/SINISTER, to tylko takie progi przejścia, czy jak to nazwać. Nie trzeba ich zaliczać, żeby to było S&S.
Ale kolejność trzeba zachować!!! Jak pisał Paweł - nie daję wam luksusu wyboru. 100 wymachów i 10 turków..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Nie wiem jeszcze jak to będzie. Zobaczymy

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424


Jestem z tych narwanych, co to z każdą kulą zaliczali w limitach. Ale jak Jesteś z tych spokojnych, to robisz sobie na spokojnie, dodajesz kilogramów i pewnego dnia pomyślisz - przycisnę! I się stanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium