SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Adam 77 DT - Ketle, bieganie i inne duperele

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 145187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Wczoraj wracając z pracy na rowerze zrobiłem sobie przejażdżkę regeneracyjną 30km. Fajnie było, duża część po lesie.

Dzisiaj:

30' bieg spokojny
5x100m przebieżka/p marsz
5' trucht.

No i elegancko. Jutro jak dobrze pójdzie to odważniki.

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dzisiaj siłownia.

Rozgrzewka
1a TGU - 24kgx3
1b. Drążek x5x3
2. Martwy ciąg - 90kgx3x2, 85kgx3x2
3. Wycsikanie sztangi (ławka pozioma, wąski chwyt) - 65kgx3, 55kgx5, 50kgx5x2


Martwego ciągu nie robiłem jakiś czas. Nawet jakoś poszło, zapas był więc ok. Po martwym ciągu chciałem porobić jakieś kompleksy z odważnikami ale kompletnie nie było mocy to poszedłem poleżeć na ławce

Wpadnie mi teraz 3 dni przerwy. Przyda się
Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Cały czas coś tam robię aczkolwiek lekkie rozluźnienie jest Postanowiłem wrócić do wypisek bo z ketlowców się Nieraz tylko uchował. Żeby mu smutno nie było

Sobota 29.07.2017

1a. Drążek 6,5,4,3,3
1b. TGU - 3+3 (16kg, 3 powt bez zmiany ręki i potem 3 na drugą, w górnej pozycji wyciśnięcie)
2+2 (20kg, 2 powt bez zmiany ręki i potem 3 na drugą, w górnej pozycji wyciśnięcie)
1+1 ((20kg w górnej pozycji wyciśnięcie)
2+2 (20kg, 2 powt bez zmiany ręki i potem 3 na drugą, w górnej pozycji wyciśnięcie)
TGU - 3+3 (16kg, 3 powt bez zmiany ręki i potem 3 na drugą, w górnej pozycji wyciśnięcie)
2. Kb snatch 20kg - 6/6x6 (EMOM)


Niedziela 28.07.2017

Bieganie - 40' spokojnego biegu w terenie

Poniedziałek 31.07.2017

Rower 40km w k****skim upale.

Środa 02.08.2017

1. 2kb Front squat - 2x20kgx5x3
2. Martwy ciąg - 92kgx3x3
3. (Step up+15kgx20, 2hSwing24kgx20, pompki z nogami na podwyższeniux10)x5/ p1'


Czwartek 03.08.2017

Bieganie - 50' spokojny bieg w terenie

Piątek. 04.08.2017

1a. Drążek - 5,4,4,3,3
2b. TGU - 2/2-16kg 1/1-20kg 1/1-24kg 1/1-20kg 2/2-16kg - w górnej pozycji wyciśnięcie
3. (2hSwing 20kgx15, pompkix10)x5/p30''

Dzisiaj lekko bo jutro jadę się poszwendać trochę po górach

Pozdrawiam

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
O, wypraszam sobie!!
Uważam się za kettlowca!!

Dziennik w tym tygodniu słaby mam, bo nie ćwiczyłem jeszcze, a nie będę wpisywał spacerów.
Kettle sporadycznie dotykam, bo w domu nie mam opcji treningu - stąd pojawiają się drążki, ale to raczej sezonowo..
Swoją drogą - kettle w zimie i drążki w lecie - mogłoby się to fajnie zgrywać.

Osobisty przykład - może WTH Effect:
- nie mogłem robić dipów, bo mnie mostek bolał
- osiągnąłem SIMPLE (100 wymachów/5min + 10TGU/10min z 32kg w limicie czasowym)
- nagle mogłem robić dipy
- jak wrócę do kettli, to mam nadzieję że przeskoczę kolejne progi.
Dipy dla mnie (74-75kg), to jakbym wyciskał 2x32 kg! Prawie.. kettle wyciska się nad głowę, a dipy ciśnie się jakby w dół.

Jestem obecny. Nie ćwiczę, to nie piszę, a na lanie wody nie mam czasu po prostu..

"2kb Front squat - 2x20kgx5x3 "
znaczy 3 serie po 5powt, czy 5 serii po 3powt. Jakiś hamerykański zapis, bo tam tak jakoś odwrotnie piszą..

Tak samo jak pisza najpierw miesiąc, potem dzień, a potem rok (urodzin)
5.3.1960, to 3. maja, a nie 5. marca 1960
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Również ja chciałem wyrazić swoje oburzenie.
To że akurat nie kettluję, nie oznacza że zastąpiły mi kettle przycisk do papieru, czy kamień w beczce z kapustą.
Jest awaria barku i muszę z tym żyć. Póki poprawy nie będzie, nic cięższego do lewej ręki nie biorę.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Dobra dobra nie nerwowo, taka tam mała prowokacja Śledzę Wasze dzienniki na bieżąco to wiem co i jak. Panteon zapisuję zawsze powtórzenia x serie. Szajba wracaj do zdrowia

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Spoko luz - pół żartem, pół serio
Kettlarzem jest się w sercu!! Choćby się kettli nie dotykało!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Oczywiście zarówno Panteon jak i ja z chęcią zagłębimy się w Twoje wypiski treningowe

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Jak tak patrzę na krótkie treningi, to aż mi żal.
Nie podajesz czasu, ale jak są np. 3 ćwiczenia, to trening nie był zbyt długi.
Jak już mogę ćwiczyć (trenować!!) to najchętniej zrobiłbym wszystko co się da!

Napisz jak się czujesz i co z sylwetką?
Sił przybywa? Jest jakiś progres? Sylwetka się poprawia? Nie zmienia się? Może to być nawet dobre, jak się sylwetka nie zmienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
_Szajba_
Oczywiście zarówno Panteon jak i ja z chęcią zagłębimy się w Twoje wypiski treningowe


Cieszę się bardzo

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozbudowa mięśni wspierających kolana

Następny temat

Sakhar - dziennik treningowy

WHEY premium