SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl ActivLab

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Activlab białkowo-węglowodanowa odżywka MIARKA

Wysłana -
Witam
Po raz pierwszy kupiłem odżywkę ,której nazwe podałem w temacie i mam pytanie
Czy ktoś wie jaką pojemność ma jedna miarka produktu , która jest dołączona do opakowania ;] brak na niej opisu ?
(Zaznaczam że przez jedną miarke mam na myśli do kreski ,która jest na miarce)
Czy to był dobry pomysł ,żeby kupować odżywke produkowaną dla tesco ?
Pozdrawaim
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pomysl ok, bo niczym sie nie rozni jakosciowo od produktow w sklepie z suplami.co do miarki prawdopodobnie ma okolo 20g z tego co kojarze, ale ja wszystko i tak traktuje waga
Wysłana -
co do jakości - jak napisał Tomek, to pełnowartościowe produkty jednak brandowane dla Tesco

co do pojemnosci zaś - polecam ważyć bo wystarczy delikatna zmiana wilgotności otoczenia i już możemy mieć inaczej, a nie chcę nakłamać
Wysłana -
Ok dzięki ,no właśnie wagi spożywczej nie mam i dlatego pytam
Wysłana -
polecam zakup tak czy siak - grosze a przy kazdej odzywce sie sprawdza z jedzneiem tez znacznie wygodniej!
Wysłana -
dokladnie, za 20zl najtansze modele mozna kupic, a spokoj ducha zawsze bezcenny:)
Wysłana -
Activlab ma kilka miarek :P i jak wyżej pisza... najlepiej na wadze bo dodatkowo jak nabierzesz z tzw "górką" to masz więcej... jak będzie większa wilgotność to też inaczej. a waga rozwiązuje problem raz na zawsze bo wiem że są firmy które dają miarkę i niby piszą że 1 miarka to 20g a tu j** na wagę i 30 :D
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź