SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab białkowo-węglowodanowa odżywka MIARKA

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Witam
Po raz pierwszy kupiłem odżywkę ,której nazwe podałem w temacie i mam pytanie
Czy ktoś wie jaką pojemność ma jedna miarka produktu , która jest dołączona do opakowania ;] brak na niej opisu ?
(Zaznaczam że przez jedną miarke mam na myśli do kreski ,która jest na miarce)
Czy to był dobry pomysł ,żeby kupować odżywke produkowaną dla tesco ?
Pozdrawaim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
pomysl ok, bo niczym sie nie rozni jakosciowo od produktow w sklepie z suplami.co do miarki prawdopodobnie ma okolo 20g z tego co kojarze, ale ja wszystko i tak traktuje waga

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
co do jakości - jak napisał Tomek, to pełnowartościowe produkty jednak brandowane dla Tesco


co do pojemnosci zaś - polecam ważyć bo wystarczy delikatna zmiana wilgotności otoczenia i już możemy mieć inaczej, a nie chcę nakłamać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9
Ok dzięki ,no właśnie wagi spożywczej nie mam i dlatego pytam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
polecam zakup tak czy siak - grosze a przy kazdej odzywce sie sprawdza z jedzneiem tez znacznie wygodniej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
dokladnie, za 20zl najtansze modele mozna kupic, a spokoj ducha zawsze bezcenny:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Activlab ma kilka miarek :P i jak wyżej pisza... najlepiej na wadze bo dodatkowo jak nabierzesz z tzw "górką" to masz więcej... jak będzie większa wilgotność to też inaczej. a waga rozwiązuje problem raz na zawsze bo wiem że są firmy które dają miarkę i niby piszą że 1 miarka to 20g a tu j** na wagę i 30 :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dziennik Treningowy - TheGladiators

Następny temat

KAMIL KLUSZCZYŃSKI: TWORZĄC HISTORIE (Przygotowania Jesień 2015)

WHEY premium