SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Activlab WPC 80 Standard czekoladowe smaki OPINIE

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Witam, prosze o umieszczanie w temacie opinii dotyczących białka
WPC 80 STANDARD czekoladowego



osoby testujące losowo dostali białka o smaku:
-czeko chilli
-czeko mleczna
-czeko sliwka
-czeko trufla
-czeko orzech

Prosze o umieszczenie minimum jednego wpisu, obszernie opisujacego okolicznosci wykorzystania odzywki tj. czy mieszaliscie z woda czy mlekiem, fajnie jak wyprobujecie obie opcje, jak i ilosc odzywki w danej ilosci plynu, co bedzie wplywalo m.in. na konsystencje czy intensywnosc smaku.

mile widziane filmy lub foty jak bialko sie rozpuszcza itd
mysle, ze tydzien wystarczy Wam w zupelnosci, aby zapoznac sie bardzo dobrze z produktem i go opisac.

koncowo bialko mozecie ocenic w skali 1-10





Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2017-11-15 21:28:09
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Podobną konsystencje uzyskamy blendując sama odżywke z bananami :) fajny dodatek do ryżu np . Robie 40g odżywki 2 banany ( 250g)- jogurt naturalny do regulacji konsystencji i z ryżem ( mega pożywne po treningu - jakieś 140 węgli wpada)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Liczymy na rzetelną ocenę... smak , konsystencja, rozpuszczalność i co jeszcze wpadnie wam do głowy


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-16 10:31:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
Dziś przetestowałem smak czeko-orzech .

Białeczko mieszam zawsze z kuskus i zjadam potreningowo .
Sam zapach po otwarciu mega , naprawde czuc bardzo orzech chyba laskowy ;)
Suchy proch wsypuje to kuskusa "napitego" woda i rozmieszało sie bez problemu
Co do smaku byłem pozytwnie zaskoczony , poniewaz bardzo czuc czekolade i orzech , dla mnie idealny nie za słodkie nie za mdłe




Zmieniony przez - rutkow w dniu 2017-11-16 19:07:15
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
na wstepie dziekuje za wybranie mnie do testu bialeczka
mi przypadl smak Mleczna Czekolada
testowalem zarowno z woda jak mlekiem 2% jesli chodzi o proporcje to bylo tak jak jest na opakowaniu czyli 30gr bialka+200ml wody/mleka

najpierw stestowalem z woda
-rozpuszczalnosc 10/10 czyli pare ruchow szejkerem,wszystko sie pieknie rozmieszalo,zadnych grudek ani nic z tych rzeczy
-konsystencja 7/10 czyli jak to wiekszosc bialek z woda
-smak 9/10 naprawde smak jest dobry,wyraznie czuc czekolade,przyjemnie sie pije..jestem milo zaskoczony po tym jak pare lat temu pilem ich bialko i myslalem ze szejkera nie oplukalem z plynu do plukania a jednak okazalo sie ze tak ono smakuje teraz smak bardzo dobry i nie odbiega od drozszych bialek

pozniej poszedl test z mlekiem
-rozpuszczalnosc 10/10 czyli tak jak z woda,pare ruchow szejkerem i rozpuszczoe bez grudek
-konsystencja 10/10 czyli jak bym pil kakao rewelacja
- no i smak a tu to dopiero byla petarda 11/10 naprawde takiego smaku sie nie spodziewalem,jest poprostu rewelacyjny,jakbym pil kakao,jest slodki czyli taki jak lubie ale nie jest za bardzo slodki

Podsumowanie
test jak i ocene przeprowadzilem rzetelnie,nie bralem pod uwage czy bialko dostalem za darmo czy sam kupilem i powiem szczerze ze dla mnie bomba i mysle ze jeszcze do tego bialeczka wroce
dolaczam zdjecia bialka rozpuszczonego w wodzie i mleku,grudek nie ma w jednym jak i drugim







2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Jak wstawiać zdjęcia, żeby nie były jedne pod drugim, tyko tam gdzie ja chcę? Ten post wyżej do usunięcia




Zmieniony przez - Begjee w dniu 2017-11-16 20:00:40

Zmieniony przez - Begjee w dniu 2017-11-16 20:05:48

Zmieniony przez - Begjee w dniu 2017-11-16 20:06:04

Zmieniony przez - Begjee w dniu 2017-11-16 20:06:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Dzisiaj odebrałem paczkę i byłem pozytywnie zaskoczony- smak czekolada-trufle( po cichu liczyłem na ten smak)


Byłem akurat po treningu, więc idealny czas na teścik :D Zapach po otwarciu w porządku, nie za intensywny, ale moim zdaniem trafiony w punkt. Czuć zapach kakao oraz delikatnie trufli.
Sypnięte 33g odżywki i rozrobione w 200 ml wody.
Aby wymieszać było trzeba trochę więcej ruchów, bo za pierwszym razem zostały jeszcze grudki.Trochę sporo piany, która niestety nie opadła :/ na ostatnim zdjęciu widać jak się to prezentowało po ok. 10 min.

Ale nie ma co narzekać.
Co do smaku, bardzo smaczne- czuć kakao z nutą trufli w tle( nie są one zbyt intensywne), ale moim zdaniem trochę za słodkie. Konsystencja na takie proporcje wodnista. Ogólnie białko w porządku, jeszcze muszę potestować na mleku i w różnej ilości płynu.
Oceny na wodzie:
Smak 9/10(chociaż dla kogoś kto lubi mocno słodkie było by 10/10)
Rozpuszczalność 7/10
Konsystencja 7/10













2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Begjee
Jak wstawiać zdjęcia, żeby nie były jedne pod drugim, tyko tam gdzie ja chcę? Ten post wyżej do usunięcia




jak wstawiasz bezpośrednio z komputera zdjęcia to kolejność możesz dopiero ustawić po wysłaniu posta a następnie musisz go zedytować i powstawiać linki w te wiersze które chcesz.



Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-11-16 20:21:49

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-11-16 20:22:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 339 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 214305
Remik7
Begjee
Jak wstawiać zdjęcia, żeby nie były jedne pod drugim, tyko tam gdzie ja chcę? Ten post wyżej do usunięcia




jak wstawiasz bezpośrednio z komputera zdjęcia to kolejność możesz dopiero ustawić po wysłaniu posta a następnie musisz go zedytować i powstawiać linki w te wiersze które chcesz.




Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-11-16 20:21:49

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2017-11-16 20:22:23

Dzięki następnym razem skorzystam, teraz nie chce mi się już redagować tekstu kolejny raz :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No proszę jak na chwilę obecną wszyscy smak wysoko oceniają , składowo jest ok więc dobra pozycja się zapowiada.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-11-16 22:10:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na wstępie dziekuje za możliwość wzięcia udziału w teście. Produkt jaki mam to czekolada śliwka. Jestem mile zaskoczony. Nie spodziewałem się po Activlabie takich walorów smakowych.Próbowałem białeczka i z mlekiem i z wodą.Wsypywałem standardowo 30g na 200ml płynu. Z mlekiem miodzio, z wodą trochę za mało słodkie. Ogólnie białka wszelakich firm lepiej mi smakują z mlekiem. Po otwarciu torby bardzo przyjemny zapach czekoladowo śliwkowy, delikatnie przypominający cukierki śliwka w czekoladzie. Smak bardzo fajny, oryginalny. Podsumowując:
Smak: 5/5
Rozpuszczalność: 5/5
Konsystencja 5/5 nie za rzadkie nie za gęste
Ogólna ocena: 5/5

Myślę że kupię inne smaki z tej serii, bo białko naprawdę smaczne. Polecam innym z czystym sumieniem



















Zmieniony przez - Wasyl__ w dniu 2017-11-17 19:10:03
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

Następny temat

Nie odmawiam sobie słodyczy.

WHEY premium