SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Active bike , spining czy jak tam.....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CO sadzicie o tym treningu ?? Ostatnio bylem na jednych zajeciach i musze powiedziec ze jest OSTRA jazda, myslalem ze umre NIe wiem czy to takie dobre bo tempo niezle = duze tetno = spalanie beztlenowe ??

Tk
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Moze bedziesz mial ochote poczytac http://www.active.com/activetrainer/
Pozdrowienia

Magdalena Lipinska

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doskonały trening kardio. Ale jak dobrze dokręci się śrubkę i opory są znaczne to ekstra trenig dla kolarza zimą. Jechałem tak całą zimę i kondycja poszła do przodu, tak że na początek sezonu wygrałem pierwsze zawody w MTB(Puchar Roztocza-przepiękne tereny polecam zobaczyć). Taki aerobik to jednak inna technika niż na zwykłym rowerze, więc choć jestem instruktorem i prowadzę sam też te zajęcia( podobno najcięższe w klubie) to latem zawieszam tę działalność na rzecz szosy i lasu na moim ukochanym góralu.
Z poważaniem ARKADY

Moderator Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki na info, byle juz 2 razy na tych zajeciach i musze powiedziec ze rzeczywiscie sa one bardzo ciezkie, pot sie leje niemilosiernie, sam w domu nigdy bym tak nie pojezdzil......a tak przy muzy + fajne dziewczyny na sali = dajesz z siebie wszystko

Tk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spinning - super sprawa, w zimie chodziłem regularnie 2-3 razy w tygodniu. Znakomity wycisk który sobie samemu można dozować, ale również wspaniała zabawa przy muzyce - można się nieżle wkręcić przy hausikach czując się jak Lance Armstrong gubiący na podjeżdzie Ulricha.
A po zakonćzeniu pod każdym rowerkiem kałuża potu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostatnio miałam okazję po raz pierwszy wziąć udział w zajęciach spinningu i jedno mogę powiedzieć - masakra:)Po zejściu z rowerka nogi mi drżały a serce waliło jak oszalałe:) Ale powiedziałam sobie "będę twarda" i wykupiłam karnet:) Zobaczymy, co będzie dalej. Czy wszyscy na początku mają takie trudności? Słabiutką kobietką raczej nie jestem...:)

Amani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze pytania apropo's spinningu - czy jest bezpieczny dla osób mających słabe stawy kolanowe? Jeśli nie - co zrobić, by wzmocnić te stawy? Możecie polecić jakiś dobry fitness club w Sz-nie, gdzie są profesjonalne zajęcia spinningu? Co prawda wykupiłam już karnet w jednym z klubów, ale szczerze mówiąc nie do końca mnie przekonuje - nie ma tam podziału na różne stopnie zaawansowania a na pierwszych zajęciach instruktorka nawet nie raczyła zainteresować się osobami, które były po raz pierwszy (w związku z czym nie miałam pojęcia, jak odpowiednio ustawić kierownicę, siodełko itp., mimo tego, że uwielbiam jazdę na rowerze). Aha, jaka jest różnica między spinningiem a active bike? "Instruktorka", o której wspomniałam wyżej stwierdziła, że a.b. to "wielkie g...." Co Wy na to?


Amani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Szczecinie jest w zasadzie jeden klub który w pełni profesjonalnie podchodzi do Fitness, a szczególnie spiningu. To AKTIVE. Doskonale wyszkolona kadra instruktorów, pełna opieka medyczna, Szkolenia na najwyższym poziomie merytorycznym (fizjol.biochem wysiłku, anatomia, strategia treningowa żywienie itd-to dla instruktorów.) Klienci będą zadowoleni. Jest poział zajęć z rowerków na różne poziomy od wprowadzającego do strong, czy super strong dla najsilniejszych zawodników. Jeźdżą tam zawodnicy MTB (zimą)Gorąco polecam. A co do stawówe kolanowych, to nie martw się. REowwerek amatorski 2x tyg. po 1 godzinie nie spowoduje uszkodzeń.Jest nawet wskazany w rehabilitacji, bo rozgrzewa stawy i poprawia ukrwienie przyspieszają regenerację. Przestrzebanie zaleceń instruktora Ci w tym pomoże. Defekty, łąkotek i więzadeł głównie pobocznych st.kolanowego dotyczą tylko zawodowców-przetrenowanie. Instrutor na zajęciach przyplnuje pozycji i sprawdzi pracę ciała zaminn pozwoli Ci pojechać na tzw.maxa. Wybieraj mężczyzn ( w kwesti instruktorów)

Z poważaniem ARKADY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Intuicja kobieca mi podpowiadała, że polecisz Active. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tego klubu i najprawdopodobniej "dam się skusić". Mam nadzieję, że po zajęciach w Activie będę miała bardziej pozytywne odczucia niż po tych, o których pisałam wcześniej. Polecasz instruktorów mężczyzn..., tylko podejrzewam, że nie w każdym klubie można ich znaleźć (tam, gdzie byłam były same panie). W każdym razie serdeczne dzięki za info (uspokoiłam się w kwestii stawów kolanowych).

Amani
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tłusty brzuch ...

Następny temat

Dita na rzeźbę

WHEY premium