SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab muscle up protein

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7648

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Possible z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5
Witam jestem tutaj początkujący , mam 16 lat i ćwiczę na siłowni 2 miesiące , mam ułożoną diete oraz staram sie jej przestrzegać xD
Lecz mimo wszystko chodzę do szkoły na siłownie i mam wiele innych zajęć (poprostu cały dzień jestem poza domem)
Więc z tego powodu nie mam czasu żeby tak często robić posiłki , wiec z tego wzgledu kumpel polecił białko ActiVlabu muscle up protein jako uzupelnienie diety tak 1x dziennie.
Nurtuje mnie jedno , jest tam 3 gramy kreatyny więc nie bedzie zadnych efektow ubocznych ?
Z tego co mi wiadomo kreatyne stosuje sie w pozniejszym okresie , lecz nie ma tam takich duzych ilosci.
Licze na szybką odpowiedź.
Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Kreatyna nie jest związkiem szkodliwym, przez co też jest dopuszczona do obrotu Jest to związek wystepujący naturalnie w żywności
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KAMIL KLUSZCZYŃSKI: TWORZĄC HISTORIE (Przygotowania Jesień 2015)

Następny temat

Krakowski Wycisk V - wielokrotne wyciskanie sztangi - wygraj nagrody o wartości 4000!

WHEY premium