SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - testy suplementów

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9218

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Witam,
jako moderator działu testowego zwracam się z pytaniem do firmy ActivLab czy chcecie ponownie zagościć w tym dziale?

jak i zarówno do użytkowników forum, czy chcieliby widzieć firmę? - zapewne TAK i jakie produkty Was interesują, w tym temacie moglibyśmy ustalić tego typu szczegóły,

moim skromnym zdaniem , bardzo fajnie prezentuje się nowy stack kreatynowy CREASHOT macie poza tym sporo nowosci jak arginine3, itd. mozna byloby zlozyc dobre zestawy, albo np. jeden zestaw oparty na creashocie , drugi na nitro shocku - i takie porownanie stacków kreatynowych, test rywalizacja 2 osób
proporzycji jest sporo jakby nie patrzec, wszystko zależy od Was

były juz na forum testy Waszych produktów, udane - wszystkie mozna odnalezc w dziale https://www.sfd.pl/Suplementacja_-_NASZE_TESTY_i_promocja-f151.html

Proszę o kontakt w tym temacie lub mailowo, wtedy podam np. nr telefonu i ustalimy szczegóły.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Zainteresował mnie produkt Joint caps , jest w nim dośc wysoka dawka AH ,w podobnych preparatach jest do dużo mniej, czy w związku z tym jest bardziej skuteczny czy raczej gorzej przyswajalny ,czy jest to małocząsteczkowy czy wielocząsteczkowy AH, Może odpowie producent albo ktoś ze znawców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
ja jestem za mają dość ciekawe produkty a za pewne większość będzie interesować Creashot jak by na to nie patrzeć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Jak coś to moge przeprowadzić Na Sobie jakiś test bo sam używam Activlab glownie carbo itd

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
tego wyżej nie skomentuje =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
no to powodzenia nowej firmie:) chetnie bym sprobowal jakas probke, szczegolnie jakies bialeczko

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
tez ciekawi mnie CREASHOT tj banan napisal

dlaczego zmieniliscie nazwe z activita na activlab?
widze ze dobrze sie rozwijacie, coraz ciekawsze produkty i dobry marketing (reklamy w gazetach, wystawiacie sie na zawodach w kulturystyce, sliczne hostessy i darmowe probki :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
barteklip - zapoznaj sie z dzialem testwoym ,regulaminem, zasadami, oczywiscie test w Twoim wydaniu z np.15kg carbo byłby na pewno bardzo ciekawy, ale jednak mówi o czym bardziej ambitnym


Pepo - masz rację, dodam jeszcze ze Activlab jako chyba jedna z niewielu firm polskich ,wystawia sie na fibo, ktore juz niedlugo , wtym roku chyba też tam będą, musimy poczekac az w koncu ktos z firmy zagosci na SFD, bo narazie cisza...

oraz z tego co mi wiadomo nazwa zostala zmieniona, z powodu kojarzenia firmy czesto z Activią, tymi od serków itd. u nas czesto sie to tez zdarzał 'poproszę lkarnityne acvitii' itd ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
e tam... nie wazna jest reklama a sklad... megabol tez ma dobra reklame a sprzedaje w wiekszosci chłam

SFD Team, na forum od 2002-10-05

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
actiVe nie zgadzam się z Tobą. chyba nie widziales ich reklam. ale nie schodzmy z tematu.

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-04-02 21:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ciekawe jak te wasze saki jogurtowe czy jakies takie slyszalem ze bdb
bo po probce muesli gainera (o ile pamietam ze to ten z dawnych czasow to myslalem ze sie pozygam

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
smaki jogurtowe ok

z tym ze dosyc szybko sie niestety nudza bo sa mdłe

Keep ya head up

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hm nowa nazwa ?

Następny temat

skromnie tak..

WHEY premium