SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - NO Muscle Pump

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27375

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786




ActivLab NO Muscle Pump

ActivLab NO Muscle Pump to booster azotowy najnowszej generacji:

- przyczynia się do wzrostu siły i masy mięśniowej
- zwiększa syntezę tlenku azotu i poprawia ukrwienie mięśni
- zwiększa zdolności wysiłkowe
- powoduje silną pompę mięśniową utrzymującą się przez długi okres czasu
- poprawia transport i wchłanianie składników odżywczych do komórek mięśniowych

NO Muscle Pump to preparat adresowany do wszystkich entuzjastów mocnych wrażeń treningowych, takich jak rozrywająca skórę pompa mięśniowa, niespożyta energia i moc treningowa. Preparat zawiera unikalne połączenie:

- najskuteczniejszych form argininy i cytruliny, prekursorów tlenku azotu, poprawiających odzywienie i ukrwienie mięsni w czasie treningu i po jego zakończeniu.

- najlepszych form kreatyny, systematycznie zwiększając siłę i masę mięśniową

- węglowodanów będących podstawowym źródłem energii dla pracujących mięśni

- tauryny, kofeiny, tyrozyny, inozytolu wpływających na pobudzenie mentalne, gotować do działania, wzrost wytrzymałości i poprawy koncentracji na treningu.

- glutaminy będącej jednym z najważniejszych aminokwasów dla tkanki mięśniowej

- oraz elektrolitów i witamin z grupy B uzupełniających straty tychże związków powstałe w wyniku treningu.

Sposób użycia: porcje 50 g (2 miarki) rozpuścić w 200 ml wody.
Stosować 1-2 razy dziennie ze szczególnym uwzględnieniem pory przedtreningowej.

Skład: Maltodekstryna, glukoza, jabłczan L-cytruliny, L-arginina, alfa-ketoglutaran L-argininy, pyroglutaminian L-argininy, monohydrat kreatyny, jabłczan kreatyny, ester etylowy kreatyny, L-glutamina, N-acetylo-L-glutamina, alfa-ketoglutaran L-glutaminy, glicyna, L-tyrozyna, tauryna, substancja przeciwzbrylająca E551, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, substancje słodzące: E951 i E950, kofeina, inozytol, chlorek potasu, fosforan wapnia, węglan magnezu, monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas nikotynowy, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina, barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E110 (smak grapefruitowy i pomarańczowy), E124 (smak grapefruitowy).





Opakowanie: 750g



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 14:14:32

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Jestem ciekawy tego. Mam już zakupioną puszkę i niedługo zacznę testować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
BRAŁ KTOS WARTO ZAINWESTOWAC???

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1309 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24448
po skladzie nie warto
ponad polowa miarki ww
2g argininy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Skład jest dobry. Może i mało jest argininy ale za to masz jabłczan cytruliny i aakg, więc to polepsza działanie samej argininy. Za dużo jest węgli ale i tak jest interesujący. Jutro zaczynam testować i za ok tydzień napiszę odczucia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Moja recenzja
Wsypałem dwie miarki czyli 50g do szejkera. Wymieszałem i wszystko się dokładnie wymieszało z wodą. Żadnych grudek. Smak miałem orange i smakowało jak napój pomarańczowy, więc dobre to było. Ale wiadomo każdy ma inny gust i innemu może nie smakować. W styczniu stosowałem NitrobolonII i nawet fajne efekty miałem. Po No Muscle mam lepsze odczucia. Lepsza pompa,wzrost siły i motywacji. Moja waga 75kg i 177wzrostu. Dla osób cięższych polecałbym dołożyć ze kapsułki aakg jeśli chcą większą pompę. Stosowałem tylko przed treningiem, a po treningu i w dni nietreningowe Creatine3 także ActivLaba. Napompowanie mięśni utrzymywało się przez ok. 2godz. Siła skoczyła 10kg do przodu i masa mięśniowa 2kg. Zaznaczam, że miałem odpowiednią dietę i nie ćwiczyłem na masę tylko na siłę.
Wnioski: Dla osób zaczynających przygodę ze stackami polecam. Dla tych co już mają kilka cykli za sobą mogą spróbować z ciekawości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
To są moje odczucia i efekty po dwóch tygodniach, a jeszcze zostało mi na następne dwa tygodnie, więc efekty będą jeszcze lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
podobne do massacry olimpa

za tą kase dobre

ostatnimi czasy ludzie chwala

pobudzenia zbytnio nie daje ale pompa na duzy plus - kreatyna jak to kreatyna - na dluzsza meta mozna rowniez okresli jej dzialanie
pozdro
1

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
Czy pompa mięśniowa pojawia się także w dni nie treningowe ? czy tylko podczas treningu i 2 godziny po ? pozdro.

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - IsoActive

Następny temat

ActivLab - AminoEgzo

WHEY premium