SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Gainbody 30 Machine Man

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29375

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786


ActivLab - GAINBODY 30 MACHINE MAN - 1500g

ActivLab - GAINBODY 30 MACHINE MAN - to preparat charakteryzujący się następującymi właściwościami:

- zwiększa siłę i masę mięśniową
- poprawia regenerację powysiłkową
- zawiera w składzie enzym laktazę, dzięki czemu wspomaga procesy trawienne
- zawiera również kreatynę i taurynę, co dodatkowo wspiera procesy wzrostowe
- aż 30% wysokowartościowego białka

Aby zwiększyć masę mięśniową
konieczne jest zapewnienie nadwyżki kalorycznej. Jednocześnie niezmiernie istotnym parametrem jest odpowiedni dobór jakościowy spożywanych pokarmów.

ActivLab GAINBODY 30 MACHINE MAN to nowoczesny preparat węglowodanowo-białkowy ukierunkowany na maksymalny wzrost masy mięśniowej. Białkową bazę preparatu stanowi 30% udział najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (BV=104). W połączeniu z odpowiednio zbilansowanym premiksem węglowodanowym (mono i polisacharydy), tauryną (poprawiającą odpowiedź isnulinową i działającą antykatabolicznie), kreatyną (najsilniejszym legalnym anabolikiem) i laktazą (rozkładającą cukier mleczny - laktozę), stanowi przemyślany, dodatkowy posiłek, pozwalający w wygodny i smaczny sposób podbić kaloryczność jadłospisu.

ActivLab GAINBODY 30 MACHINE MAN polecany jest sportowcom dyscyplin siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy, sporty walki), na każdym poziomie wytrenowania.

Sposób użycia: 50 - 100 preparatu g rozpuścić w 200 - 400ml wody lub mleka. Stosować jako dodatkowy posiłek, np. bezpośrednio po treningu lub gdy przerwa pomiędzy posiłkami jest długa i/lub jako uzupełnienie kaloryczne popijając słabsze kalorycznie posiłki.

Skład:

maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego, glukoza, oligofruktoza, proszek kakaowy (smak czekoladowy), aromat, monohydrat kreatyny, substancja zagęszczająca E466, barwnik E150c (smak czekoladowy i orzechowy), regulator kwasowości - kwas cytrynowy (smak truskawkowy i czekoladowy), tauryna, lecytyna sojowa, laktaza, witaminy (witamina C - kwas L-askorbinowy, niacyna - amid kwasu nikotynowego, witamina E - octan DL-alfa -tokoferylu, kwas pantotenowy - D-pantotenian wapnia, witamina B6 - chlorowodorek pirydoksyny, B2 - ryboflawina, B1 - monoazotan tiaminy, foliany - kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, witamina B12 - cyjanokobalamina), składniki mineralne (mleczan żelazawy, siarczan cynku, siarczan miedziowy, siarczan manganu, jodek potasu, selenin sodu, molibdenian sodu, chlorek chromu), barwnik E124 (smak truskawkowy), substancja słodząca E950.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA na 100g

Wartość energetyczna 828 kJ / 195 kcal

Białko 30g w tym

28 z koncentratu serwatkowego

1,5 g Kreatyna

0,5 g Tauryna

Węglowodany 60 g , w tym

11 g Cukry

5 g Oligofruktoza

Tłuszcz 3,5 g, w tym

Lecytyna 200 mg, w tym

36 mg Cholina

26 mg Inozytol

Laktaza 100 mg


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 12:42:42

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-01-26 13:55:09

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 856 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43412
dostałem tego gainera od kolegi bo po jednej porcji stwierdził że mu nie smakuje, a że ja nie jestem wybredny to wziąłem od niego za darmo, ale też nie mogę upić tego upić. smak orzechowy według etykiety.. puszczam za 2dychy koledze.

MÓJ DZIENNIK http://www.sfd.pl/REDUKCJA_Endomorfika-t1064014.html  PODSUMOWANIE str 45

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
bardzo dobry gainer

polecam smak orzecha włoskiego,bo jest przepyszny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w orzech włoski wymiata

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
bardzo bardzo smaczny w porónaniu do 737 a na efekty poczekamy 2 puchy zakupiłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 94 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3786
dobry ale po co laduja tam kreatyne ehhh potem organizm sie przyzwyczai i jak bede na cyklu juz nie podziala jak trzeba:(

Cel 150kg na klate:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
gucio666 nie masz racji

Przecież tam jest zawarta mała ilość kreatyny... Na samym gainerze cyklu nie zrobisz,ale są osoby które tak robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
stosujecie sie do takiej dawki?badz stosowaliscie?bo ja jak daje 5 miarek do wody(gdy pije w szkole)to ledwo co wypijam bo takie mdle,slodkie i w ogole.
napiszcie jakie wy dajecie dawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Również polecam tego gainera. Smak orzech włoski przebił wszystko co do tej pory piłem/jadłem.

DanonCzw

Gainera sypiesz tyle ile akurat potrzebujesz od posiłku, ile Ci brakuje składników odżywczych w diecie, a nie patrzysz na zalecenia producenta bo on nie wie ile potrzebujesz składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 371
Aha.To równie dobrze moge dawac 1 miarke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
logitech45 Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 739 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16410
tak :0

<THE GREAT!>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja daje 5 miarek do 200ml mleka i jest przepyszne!!! wdoe to możecie sobie na treningu pić a nie do gainera lać;p
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ActivLab - Massive Gainbody

Następny temat

ActivLab - Top 10 dla mężczyzn chelaty minerałowe

WHEY premium