SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab - Creatine monohydrant Tabs - 300tab Jak stosować?

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8822

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Witam na wstępie Chciałbym poinformować iż jestem nowy na forum i przepraszam jeśli zadaje nieodpowiednie pytania, a przychodząc do pytania- Zakupiłem kreatynę (nazwa w temacie) i nie wiem jak ją stosować tzn. Ile tabletek dziennie ile w DT i ile w DNT. Jeśli chodzi o mój staż to ćwiczę od jakiś 10 miesięcy z tym ze treningi nie są regularne można powiedzieć że ćwicze kiedy mi się chce, teraz postanowiłem porządnie zabrac sie do pracy ważę około 73kg mam 175 cm i 17 lat, do tej pory czytałem dużo na innych forach o odżywianiu i staram sie jeść danie które zawierają białka oraz węglowodany, wiem też że przy stosowaniu tej kreatyny trzeba ograniczać tłuszczę lub tez całkiem je wykluczyć. Z góry dziękuje za odpowiedz oraz pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
szkół przyjmowania kreatyny jest wiele i każda ma swoje za i przeciw.
opjca 1 - ładowanie - przez ok 7 dni przyjmujesz ok 20g kreatyny codziennie rozbite przez cały dzień a potem przez ok 5 tyg po 4g
opcja 2 - codziennie przyjmujesz 10g kreatyny
opcja 3 - 10 w dni treningowe i 5 w nietreningowe
opcja 4 - łączy się z opcją 2 - 3 ponieważ szkoły dalej mówią że kreatyne bierze się po treningu / przed treningiem /w trakcie treningu (kto ma racje ? zapewne każdy )

Tłuszczy nie możesz wykluczyć bo są ważne w diecie kwestia utrzymania ich na odpowiednim poziomie ale o tym zaraz pewnie Paweł Szewczyk Ci napisze bo on ogarnia ile czego i dlaczego

Wiem że zapewne nie odpowiedziałem Ci wyczerpująco i w sposób zadowalający ale taka jest prawda że nie ma złotej metody przyjmowania kreatyny.


Osobiście ja przyjmuję 10g kreatyny codziennie niezależnie czy mam trening czy nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Nigdy nie wykluczaj całkowicie tłuszczy ze swojej diety, są bardzo cennym, niezbednym jej składnikiem. Kwestia ograniczenia też jest dyskusyjną, pytanie z jakiej do jakiej ilości chcesz je ograniczać



Co do kreatyny - na dzień dzisiejszy uznaje się " ładowanie" jako niepotrzebne, a wręcz "szkodliwe" (mało efektywne, nieekonomiczne ). Zalecałbym stosowanie stałej dawki 10g dzielonej na 2 porcje (po 5g) na przestrzeni 6-8tygodni.


1 porcje - rano lub przedtreningowo
2 porcję potreningowo
w dni nietreningowe rano i po południu/wieczorem


Ewentualnie, w przypadku chęci dłuższej suplementacji - dawki rzędu 3-4g/d na przestrzeni 3-5miesięcy


CO do dawkowania kre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Co myślicie na coś takiego: DT 5 gram rano przed jedzeniem potem 5 gram przed treningiem DNT 5 gram rano. Myślicie że będzie ok ? czy w DNT teaz jeść 10 gram ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
Jak to mowia starozytni egipcjanie... rob jak uwazasz :p ja stosuje 10all day i jest dobrze :p wczesniej robilem 10dt 5dnt i tez bylo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
ja również jestem za stosowaniem stałej dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 40
Okej, dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT - B.B. - Ćpam Sport z ActivLabem. - nowe foty str. 38, 48, 54

Następny temat

DT_Mikusi_Przygotowania do Zawodów i Nie Tylko^^

WHEY premium