SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActivLab Fat Burner Caps

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 312
Witam serdecznie w związku z zakupem specyfiku "ActivLab Fat Burner Caps" mam kilka pytań.

Cel: Wspomaganie przy redukcji.

1. Dawkowanie - Na etykietce jest napisane, żeby brać 3 kapsułki dziennie najlepiej przed posiłkami.

Jak najlepiej dawkować?

2. Nie mam pojęcia ile czasu przed posiłkiem brać kapsułkę więc pytanie brzmi.

Ile czasu przed posiłkiem brać owy specyfik?

3. Czy są jakieś specjalne zalecenia?
Przykladowo: Picie większej ilości wody itp.
(Nie chcę zrobić sobie krzywdy)

4. Jeżdże na rowerze po teranach górzystych, ile czasu mniej więcej powinienem jeździć minimalnie?

5. Lepiej brać fat burnera naprawdę przed posiłkiem czy mogę robić np. tak, że biorę kapsulkę przed śniadaniem, później jem obiad i następną kapsułkę biorę przed jazdą rowerem? I czy będzie to dobre?

6. Czy połączenie Fat Burnera z napojami typu "Oshee Vitamin Shot" nie ma żadnych przeciw wskazań.

Dzięki z góry za pomoc.
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 312
Fot.1

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 312
Fot.2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
1. Dawkowanie - Na etykietce jest napisane, żeby brać 3 kapsułki dziennie najlepiej przed posiłkami.
Jak najlepiej dawkować?
jak najbardziej zastosuj się do dawkowania podanego na etykiecie

2. Nie mam pojęcia ile czasu przed posiłkiem brać kapsułkę więc pytanie brzmi.

Ile czasu przed posiłkiem brać owy specyfik?
ja osobiscie jestem zwolennikiem brania wszelakich srodkow po posiłku, jezeli ejdnak bd chciał brac przed - 430min wystarczy

3. Czy są jakieś specjalne zalecenia?
Przykladowo: Picie większej ilości wody itp.
(Nie chcę zrobić sobie krzywdy)
Produktami dopuszczonymi do obrotu w PL praktycznie, procz jakkiis skrajnych przypadkow, nie da sie zrobic sobie krzywdy jedz spokojnie, nic CI nie bedzie, to spokojny, deliaktny spalacz

4. Jeżdże na rowerze po teranach górzystych, ile czasu mniej więcej powinienem jeździć minimalnie?
wszystko zalezy od diety, treningu, tolerancji organizmu, zapotrzebowania, jest multum zmiennych. zacznij od min. 30min

5. Lepiej brać fat burnera naprawdę przed posiłkiem czy mogę robić np. tak, że biorę kapsulkę przed śniadaniem, później jem obiad i następną kapsułkę biorę przed jazdą rowerem? I czy będzie to dobre?
jak najbardziej mzoesz tak brac

6. Czy połączenie Fat Burnera z napojami typu "Oshee Vitamin Shot" nie ma żadnych przeciw wskazań.
nie bedzie to zadnym problemem


pozdrawiam
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 47 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 312
Dzięki wielkie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KONKURS, KONKURS, KONKURS - NAGRODY, NAGRODY, NAGRODY!!!

Następny temat

Życzenia Wielkanocne

WHEY premium