SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ActiMel Danon'a

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Ostatnio pojawila sie w telewizji kampania reklamowa tego produktu.Skuszony za kupilem i pije. W smaku rewelacja ale niestety jest drogie. Ponoc wystarczy pic jeden pojemniczek dziennie a to wychodzi 1.30 zl ,wiec da sie przezyc. Tylko,ze zabradzo nie wiem co to jest. Jogurt?Mleko acidofilne? Cos pomiedzy chyba.I jakie ma byc tego dzialanie. Na samym opakowaniu jest niewiele informacji.Wszystkich zorientowanych prosze o udzielenie mi informacji.
Dziekuje i pozdrawiam
Maciek.
Ps. Zapraszam do 3miasta !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to typowo polskie, sprzedają coś nie za bardzo wiadomo co, niewiele napisane, a data ważności chociaż jest?

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
zawiera to to jakis specjalny rodzaj nakterii odpowiedzialny za nie wiadomo co, chyba trawienie, jak masz problemy z trawieniem to mozesz jak nie to lepiej chyba kupic zwykly, taniej cie wyniesie

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Bakterii oczywiscie

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktimel zawiera ten sam rodzaj bakterii, co każdy inny jogurt, tylko w zwiększonej ilości. Wybrano po prostu strategię reklamową, która wskazuje na nazwę bakterii - L kasei, jako na coś, co wyróżnia Aktimel sposród innych produktów jogurtowych. To tak jak z proszkami do prania - prawie wszystkie zawierają system TAED, ale nie wszystkie się tym reklamują. Jeżeli więc szkoda ci pieniędzy na zwiększoną dawkę bakterii jogurtowych w Aktimelu, to mozesz ze spokojnym sumieniem pić zwykłe, tańsze jogurty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
no i wszystko jasne )

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Dziekuje.
A pic bede dalej bo smaczniutki jest :)
Pozdrawiam.
Maciek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeciez tego aktimela jest tyle w tej buteleczce co kot naplakal. Wydaje mi sie, ze to jest kolejny bajer zrobiony po to aby z ludzi wydoic ich ciezko zarobione pieniazki.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Mi podoba się ten bajer z formułą "zwrost+" - jakieś witaminki i wapń, też są we wszystkim, ale firma to sobie nazwała.

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Dzis u mnie na przystanku chodził sobie chłopaczek z taka wielką plastikową butelką Actimel'a i wyciagał z niej małe jogurciki, które rozdawał w prezencie wszystkim czekającym na autobus, mówiąc, że jest to mleczko jogurtowe.
Niestety zanim doszedł do mnie, przyjechał mój autobus ...

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja dostałem aż 3 sztuki, bo już się zwijali do bazy i im zostało. faktycznie w smaku niezłe, ale droga zabawka

Pite(r)
"dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwasy

Następny temat

Przepisy!

WHEY premium